Favourite Serials #1

January 10, 2016


Hi! Dnes som sa rozhodla pre článok na tému obľúbených seriálov. Neviem či aj vám, no mne sa už nespočetne mnoho krát stalo, že som si chcela pozrieť nejaký fajn seriál a len hodinu som strávila na stránke topserialy.sk a hľadala taký, ktorý by ma oslovil na prvý pohľad.

Medzi hneď prvý seriál, ktorý pozerám aj najdlhšie z akýchkoľvek seriálov sú The Vampire Diaries, no už to nie je to, čo to bolo. Určite najlepšie boli prvé 3 série, no stále si novú epizódu pozriem. Už to nie je také aké to bolo, že som sa dokázala tešiť celý týždeň na novú epizódu, ale som rada, keď si v piatok po tréningu môžem odpočinúť práve pri The Vampire Diaries.

Ako druhý seriál, ktorý som "zhltla" tak-povediac za jeden víkend sú The Tomorrow People. Toto je práve ten seriál, ktorý ma oslovil hneď a celý čas sa tam niečo dialo. Príbeh bol super a aj postavy boli fajn. Ešte sa mi nestalo, že by som si niekedy prečítala jednu knižku dvakrát, alebo pozerala seriál dvakrát (filmy sú samozrejme iná partia), ale práve tento seriál som videla dvakrát a vôbec neľutujem čas, ktorý som nad ním strávila.

Pre dnešný výber ešte jeden posledný seriál, ktorý milujem - The 100. Tento seriál je tak trošku sci-fi, no je to tiež jeden z tých, ktorý ma oslovili na prvý pohľad a tu ešte stále pretrváva to, že sa teším na každú jednu epizódu aj celý týždeň. 3. séria začína práve teraz koncom januára a po skoro ročnej pauze sa jej neviem dočkať :)

A aké sú vaše obľúbené seriály?

2 comments

 1. Já seriály skoro vůbec nesleduju, nějak nemám čas je sledovat pravidelně - když jdou v televizi, a nic mě asi ještě neuchvátilo tolik, abych to sledovala na počítači ve volném čase :) co ale miluju je Mentalista a na toho zírám snad pokaždé, když ho zrovna chytnu v televizi :D
  Ráda bych tě pozvala k sobě na giveaway :)
  Getmovin by Deni

  ReplyDelete
 2. Kvôli nedostatku času teraz sledujem už len Pretty Little Liars, ale láka ma aj The Tomorrow People :)
  BEELIEVIN

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.