FAVOURITE YOUTUBERS #1

March 3, 2016

Ahoj! Dnes mám konečne trošku kľudu, pretože zajtra nám odpadol dejepis (aj keď máme plno iných vecí) a tak mám o jeden predmet na učenie menej. Budúci týždeň máme špeci rozvrh a od pondelka do štvrtka máme len slovenčinu, angličtinu a tí, ktorí maturujú aj z matiky, tak aj matiku. Za tento týždeň som fakt rada, aj keď mi to určite bude liezť krkom, ale aspoň budem mať možnosť a čas sa konečne sústrediť len na to, čo potrebujem na písomné maturity. Ale dosť už kecov, prejdime na tému článku :)


Cambria Joy - určite na prvom mieste medzi mojimi obľúbenými youtuberkami. Jej videá mám strašne rada a niektoré si často pozerám aj spätne viac krát. Je mojou veľkou inšpiráciou a som rada, že som na ňu už pred dlhším časom narazila. 


Yovana (Rawvana) - druhou z mojich obľúbených youtuberiek je práve táto slečna - Yovana. Yovana je (alebo teda už len bola) 100% raw, no teraz prešla na vegánstvo. Jej kanál obsahuje fakt veľmi veľa inšpiratívnych receptov, ktoré sú veľmi zaujímavé, pretože Yovana v nich kombinuje rôzne chute, a práve to je na varení/pečení/pripravovaní jedál to najzaujímavejšie.


Meredith Foster - treťou youtuberkou, ktorú sledujem už síce menej, no jej videá si vždy rada pozriem je práve Mere. Mere je veľmi sympatická a jej videá sú miestami (viac, než len obvykle) aj vtipné. Z jej videí mám asi najradšej diy videá, rôzne routines alebo favourites.

A aké sú vaše obľúbené youtuberky (popríp. youtuberi)?    ~Car

4 comments

 1. Meredith je skvelá, tiež ju sledujem a príde mi taká energická a pozitívna. :)
  Ja mám najradšej asi Michelle Phan, NikkieTutorials a ThatcherJoe ♥
  Inak ti prajem veľa šťastia k maturitám! :)

  ReplyDelete
 2. zahraničných veľmi nesledujem, dávam prednosť slovenským .. :) a to Cheryl DeLarge a Deni Veverička (Deni Sani) :)

  ReplyDelete
 3. Keď som videla Mere, tak som sa neubránila úsmevu - je to jedna z mojich najobľúbenejších YouTuberiek ❤
  BEELIEVIN

  ReplyDelete
 4. Mojou obľúbenou je Tina Naté, slovenská beauty vlogerka, jej videá sledujem vždy s napätím.
  Bianka

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.