FEBRUARY 2016 ~ MONTHLY FAVOURITES

March 1, 2016


Ahojte! Opäť po trošku dlhšej dobe a zase sa budem vyhovárať na školu, ale je to tam fakt psycho. V poslednom čase stále častejšie rozmýšľam, ako sa takýmto štýlom niekde dostaneme, keď nám tí profesori len a len nakladajú stále viac a viac učiva a o chvíľu sa tá hromada zrúti ako domček z karát a podľa mňa nie jeden študent z tohto skolabuje. Čo sa mňa týka, učím sa jeden predmet na úkor druhého a keď z toho druhého skoro prepadávam, tak sa učím na úkor prvého a mám zlé známky z oboch.

Ja viem, že nematurujem len z jedného predmetu, ale fakt by sa mohli trošku spamätať. Dosť ma štve a trhá mi srdce, že som sa kvôli škole musela vzdať niečoho, čo milujem a práve to ma zbavovalo stresu - tanečnej a yoseikanu. Na tréningoch som bola naposledy niekedy pred troma týždňami a v blízkej budúcnosti sa tam taktiež nevidím. Ale teraz už fakt prejdem na článok...

Jedným z prvých februárových favouritov je cereálne pečivo. Hlavne tmavé žemle s posýpkou sezamu a ľanu - tie milujem najviac zo všetkých. Začala som ich jesť niekedy začiatkom februára, no zamilovala som sa do nich a teraz ich mám namiesto bieleho pečiva každý deň.


Druhou z vecí, do ktorých som sa vo februári zamilovala je určite tento detoxikačný čaj so žihľavou a mätou. Tento čas si vždy robím s kúskom medu a šťavou z citróna a poviem vám, je to niečo neskutočné.. chutí to skvelo a ešte k tomu mi po pripomína jar.


Ďalším z favouritov za február je diár, ktorý na blogu bol už na mnohých fotkách a vôbec neľutujem, že som si ho kúpila. Síce som si ho troška vylepšila a "zútulnila", ale milujem ho a píšem si tam všetko (hlavne čo sa školy týka, lebo v poslednom čase zabudnem na všetko, čo si nezapíšem a takisto som si tam rozvrhla presne do maturity, ktoré obsahy a kedy si mám pozrieť, aby som všetko stihla).


No a poslednou v týchto obľúbených vecí je časopis "Diéta", ktorý som si tiež kúpila niekedy začiatkom februára a našla som tam fakt veľa užitočných vecí a rád a takisto aj veľa inšpirácie a inšpiratívnych článkov. Za mňa určite odporúčam.

A aké sú vaše favs za február?    ~Car

1 comment

  1. Mňa však ešte viac štve to, že namiesto toho, aby nám aspoň teraz, keď by som sa mala sústrediť hlavne na slovenčinu a angličtinu, dávajú kvantum vecí z predmetov, z ktorých ani nematurujem, no musím ich spraviť, no čím viac času musím stráviť pri nemčine, tým menej mi ho zostáva na dôležitejšie veci. Je toho neskutočne veľa a ja už chcem, aby bolo po tom všetkom.
    Bez diára si neviem predstaviť ani jednu sekundu - a asi je až nezdravé, aká som na ňom závislá a ako sa naň spolieham. Ale tak vďaka nemu sa mi ako-tak deň čo deň darí rozplánovať všetky povinnosti, aby som na nič nezabudla :D
    BEELIEVIN

    ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.