FIRST WEEK

April 4, 2016


Ahojte! Už v minulých článkoch som písala, žeby som sa chcela zapojiť (alebo si teda vymyslieť) nejakú challenge, a tak som sa do toho pustila. Najprv som si v Photoshope urobila pekný plánik (na 7 dní), čo budem kedy jesť. Nesplnila som ho presne na 100%, no je to veľmi dobrý pomocník, ak už fakt neviete čo jesť. Samozrejme, nedá sa naplánovať si jedlo na mesiac dopredu, dokonca ani na týždeň dopredu (v mojom prípade), pretože ja nie som ten typ, ktorý keď má niečo napísané, tak si niečo na čo má chuť proste nedá.

Čo sa týka takých vecí ako čokolády a také, to nemám problém nejesť, ale napríklad keď som si napísala, že si dám nejaké ovocie, no mám chuť na niečo slané, tak si namiesto toho urobím nejaký šalát.


V utorok som bola (po fakt dlhej dobe) s mamkou opäť vo fitku a pod dohľadom jej (teraz už nášho) osobného trénera som sa poriadne doriadila. V stredu, štvrtok a dokonca aj v piatok som mala takú svalovku (sranda, že len na nohy), že chodenie po schodoch (aj celkovo chodenie), pre mňa bolo ako za test. Keď som potom trénerovi hovorila, že som mala takú svalovku, len sa zasmial a v sobotu mi dal ešte viac. Teraz mám svalovku na celom chrbte, ale nie je to už také zlé, ako to bolo po minulé dni.

Čo sa týka chodenia do fitka, som rada, že som sa do toho konečne dokopala a určite s tým nemienim v blízkej dobe skončiť. Takto si na jednu hodinku odfrčať vo fitku je super vec, hlavne ak máte stres a potrebujete sa ho zbaviť.


Ďalšie týždne by som chcela opäť písať takéto zhrnutia a možno aj odfotiť viac ako 3 jedlá, ktoré som si urobila. A ako to máte vy? Chodíte do fitka?

2 comments

  1. Popravde som ešte nad plánom jedenia nikdy nepremýšľala, ale neviem, či by som sa ho teraz vedela držať, keďže síce chodievam na školské obedy, minimálne z jedného jedla denne sa vyhlásim, a tak často jedávam "vonku" - a to nielen obedy - keďže často kade-tade pobehujem :D
    BEELIEVIN

    ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.