3 EASY BREAKFAST IDEAS!

May 26, 2016


Zdravíčko! Konečne robím niečo iné, než sedím nad knihami. Tento týždeň je fakt strašne náročný a som zvedavá, kedy mi z toho učenia preskočí. Nie žeby som sa celé 4 roky neučila, samozrejme, že som sa učila, lenže niektoré veci z hlavy vyfučali tak rýchlo, ako sa tam dostali :D.

Dúfam, že tento okamih zbehne rýchlo a už bude utorok po 15tej, kedy si už aj ja budem môcť povedať, že som skončila strednú školu. Prejdime ale k článku. Dnes som pre vás pripravila 3 nápady na rýchle a chutné raňajky, ktoré si v poslednom čase získali moju obľubu. Prvým z týchto ideas je obyčajné volské oko, k tomu zelenina a hrianky (niekedy aj 1 toastový syr).


Druhý z ideas je tak trochu nováčik. Je to vlastne proteínová tyčinka Quest, ktorú som v mikrovlnke trocha nahriala, aby sa dala tvarovať a vytvarovala som z nej kruh. Na ňu som dala obyčajný biely jogurt a čerstvé jahody.


No a posledný je starý dobrý TOAST, ktorý si nerobím len na raňajky, no vždy keď naň mám chuť aj počas dňa. Dnu dávam kečup, šunku/salámu a toastový syr. Mňamka!

Tento článok je len tak narýchlo popri učení sa :) Tak ešte chvíľku majte strpenie, haha. Teším sa na vás potom po maturách, kedy vám v samostatnom článku zhrniem, ako to celé prebiehalo :)   ~Car

7 comments

 1. Skvělí tipy! :) Já dávám přednost sladkým snídaním, nejčastěji nějaká ovesná kaše s ovocem, medem a tak. :) Jindy zase jenom cornflakes s mlékem a někdy o víkendu zase lívance nebo palačinky s bánánem. :D
  DENYII

  ReplyDelete
 2. Toasty zbožňujem i ja ❤ A veľmi ma zaujal nápad so zohrievaním a tvarovaním proteínových tyčiniek - to by mi nikdy samej nenapadlo, ale určite to vyskúšam (už len aspoň pre tú srandu pri tvarovaní :D)

  A držím palce ❤ Je to veľmi náročný týždeň - hlavne psychicky a keď vidíš, ako rýchlo beží čas. Mne veľmi pomohlo stanoviť si presne každý deň čo, odkedy a dokedy sa to budem učiť + si určite dopraj dostatočné množstvo prestávok - i keď budú len päťminútové ❤ Myslím na teba a želá veľa šťastia! ❤
  BEELIEVIN

  ReplyDelete
 3. Mňam ! Ja milujem sladké raňajky najčastejšie v podobe ovsenej kaše ♥
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 4. Mňamy, mám radšej sladké raňajky, ale ani takýmito nikdy nepohrdnem :)

  ReplyDelete
 5. Všetky recepty sú úžasné, podľa mňa takto raňajkuje väčšina z nás. :)


  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. ahoj pozývam ťa na giveaway ktorá sa koná na mojom blogu ;)

  http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2016/05/vikend-za-nami-prva-giveaway.html

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.