DRESS HOW YOU WISH TO BE DEALT WITH

June 10, 2016


Ahojte! V poslednom čase nemám silu fakt na nič, dokonca som bola nakupovať a zo začiatku sa mi vôbec nechcelo, čo sa mi často nestáva. Ale na druhej strane, užívam si prázdniny a to, že si môžem večer v kľude pozrieť seriál alebo si len tak na internete pozerať nejaké vecičky a nemusím sa učiť. Myslím, že každý maturant si po absolvovaní maturít zaslúži voľno, už len kvôli tým stresom, ktoré sme prežívali (a niektorí vlastne ešte prežívajú, ja som ale z tých šťastnejších, ktorí prijímačky nerobia)

Témou dnešného článku budú outfity, konkrétne také, ktoré majú/obsahujú sako. Toto modré sako (na prvej fotke) som si kúpila naposledy a zamilovala som sa doň na prvý pohľad. Outfity ale obsahujú nie len modré sako, takisto aj červené a biele (na obe mám zálusk už dlhšiu dobu, hlavne na to červené, haha).

edwe

Na stránke polyvore som v poslednom čase veľmi často a obľubujem si čím ďalej tým viac robenie takýchto outfitov. Čo sa týka prvého, ktoré v sebe má zakomponované modré sako, tento outfit by som si veľmi rada obliekla na zápis, ktorý je už čoskoro, tak uvidíme :)

saxsdxca

K druhému outfitu, červené sako som zháňala už fakt dlho a aj som našla jedno, ktoré sa mi páčilo, no bolo strihom dosť dlhé, a tak som sa rozhodla pre to modré a neľutujem. Časom dúfam, že do šatníka pribudne aj červený kúsok :)

wľs

No a tento posledný, proste milujem takýto jednoduchý a zároveň elegantný štýl, v tomto konkrétne som ako jeden prvok, ktorý vyniká, vybrala červenú kabelku :) Páčia sa mi ale všetky a dúfam, že aj vám :D   ~Car

5 comments

 1. Mňa v utorok čakajú ešte jedny prijímačky, ale po nich si už aj ja budem naplno užívať definitívny pokoj :D
  Sako je jedna z vecí, ktoré v mojom šatníku už dlhšiu dobu chýbajú, avšak zatiaľ som nikde nenašla také, ktoré by sa mi na sto percent páčilo a presne vyhovovalo mojim požiadavkám :D
  Všetky outfity sú úžasné! Páči sa mi, že sú elegantné, ale predsa to nie je typu "päťdesiatročná sekretárka, ktorá nenávidí svoju prácu" :D :D :D
  BEELIEVIN

  ReplyDelete
 2. Outfity jsi seskládala krásné :) Já sama mám jen sako v černé barvě, ale potřebovala bych i nějaké světlejší.. přeci jenom vzít si přes černé šaty ještě černé sako nevypadá zrovna nejlíp.. ;)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 3. Very nice outfits! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Oh, wow so many beautiful pieces, I love all of them! The blazer is gorgeous! You have a great blog, would you like to follow each other?

  ReplyDelete
 5. všechny outfity se mi líbí, na běžné nosení bych si vzala to první a to poslední na nějakou zkoušku do školy:)

  Somethingbykate

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.