HEATWAVE, SUMMER JOB & MANUFAKTURA

June 22, 2016


V posledných dňoch (vlastne posledné dva dni, aby som bola presnejšia) som závislá na youtube a violin music. Perfektne totiž vyjadruje to, čo práve cítim. Ráno som vstala o 6:17 (?.. cca) a cítila som sa ako keby ma prevalcoval bager. Niesla som Dadu do školy, pretože dnes odovzdávala knihy a potom som šla ku babke a chvíľku si ešte pospala (pretože túto noc som toho veľa nenaspala - a to kvôli splnu - neviem prečo, ale vždy, keď je spln, neviem zaspať).

Poobede som sa v meste stretla s Boďom, s ktorým sme spoločne išli do agentúry podpísať zmluvu (Boďo si išiel zatiaľ len po papier, ktorý musí potvrdiť lekár). Už pri odchode od babky som sa obávala, čo bude, keď otvorím auto (a nebála som sa zbytočne, bola to doslovná sauna). Odparkovala som v Auparku a kým som čakala Boďa, skočila som do Manufaktury a kúpila si tu konečne prvú vec v živote. Po tejto kozmetike som pokukovala už dlhšiu dobu, ale nikdy som nevošla dnu, haha. Kúpila som si guličku do kúpeľajahodovou vôňou, na ktorú tu určite bude recenzia, až ju vyskúšam a veľmi sa na ňu teším! :)
Potom sme sa s Boďom stretli a vybrali sa do mesta :) Zvolili sme tú stranu ulice, kde bol tieň, pretože dnešné počasie bolo fakt hnusné. Ja som človek, ktorý miluje jar a jeseň - nie len kvôli tým všetkým farbám, ale hlavne kvôli tomu, že nie je až tak zima, ale ani až tak horúco a ideálne počasie pre mňa je tak 22-23°C a trošku pod mrakom. Po podpísaní zmluvy som si konečne bola po medailónik, ktorý som dostala ako darček k maturite, no dala som si naň niečo špeciálne vyryť - a to ma stálo 22 dní čakania. Ale budiš, pretože sa mi to veľmi páči!

Tak isto som do svojej zbierky čajov dnes pridala jeden kúsok (pretože milujem čaje a pila by som ich od rána do večera) a to čaj s príchuťou pomaranča, manga a škorice a dúfam, že bude chutný :) Inak, tí čo už máte prázdniny, tak ako prázdninujete? Máte brigádu? Ja len dúfam, že tá naša nebude nejaké fiasko :D Idem si akurát ešte raz prejsť predmety na oboch školách, na ktoré ma prijali, pretože mám v hlave strašný zmätok a neviem sa rozhodnúť :) Tak sa zatiaľ majte!   ~Car

3 comments

 1. Já už bohužel prázdniny nemám, ale určitě si plánuju vzít nějaké volníčko :) Manufakturu mám ráda. Některé vůni jsem opravdu parádní :)
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 2. Vidím, že si voľno užívaš plnými dúškami ako ja :D :D
  Takisto milujem jar a leto - veď ešte teraz je vonku 28°C :D Kde to všetko tak zbehlo? Veď prednedávnom bola zima a ja som o piatej sedela za dejepisom a sťažovala sa, že už musím zasvietiť lampu :D
  Kiežby sme mali vaňu! Ale aj tak som zvedavá na recenziu na guľôčku!
  A medailón vyzerá úžasne ♥
  BEELIEVIN

  ReplyDelete
 3. Pekné fotografie! Tá guľa vyzerá rozkošne a ten medailón krásne :) ♡ ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  ♡ life lately ♡

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.