GULIČKA DO KÚPEĽA S BAMBUCKÝM MASLOM ~ JAHODA (MANUFAKTURA)

July 13, 2016


Ahojte! Dnes som si pre vás pripravila recenziu produktu, ktorý som vyskúšala už dávnejšie a bola som veľmi spokojná. Jedná sa o šumivú guličku do kúpeľa od značky Manufaktura. O tomto produkte som sa dozvedela od youtuberky Hanky a hneď ako som mala tú možnosť, som si ju v ich kamennom obchode kúpila.Čo o guličke píše internet/e-shop?
Zvláčňujúca gulička do kúpeľa s bambuckým a kakaovým maslom - JAHODA. Stačí len vhodiť do kúpeľa a užívať si báječnú relaxáciu a hydratačnú starostlivosť. (zdroj)

Aký je môj názor?
Guličku som použila hneď v ten deň, kedy som si ju kúpila. Okrem nej som si v kúpeľni zapla aj hudbu (relaxačnú) a túto chvíľu, ktorú som mala len pre seba som si nesmierne užila. Gulička sa ihneď po styku s vodou rozpenila a pomaly sa rozpustila. Vôňu mala nádhernú, voňala dokonca aj celá kúpeľňa. Pokožka bola po jej použití hladká a príjemná na dotyk a taktiež hydratovaná. Na ďalší deň som na sebe ešte stále cítila vôňu jahôd. Manufaktura ponúka aj iné vône, ako jahoda - a to: levanduľa, ruža a nechtík. Jediné, čo by som mohla vytknúť je, že tie maličké červené "miniguličky" sa dosť ťažko vymývajú z vlasov, takže vlasy odporúčam umyť osobitne :) Vyskúšala som aj guličku od značky Soaphoria a to je taktiež veľmi dobrý výber! 

Guličku od Manufaktury zoženiete v predajni Manufaktura alebo aj na e-shope za 3,15€. Pre porovnanie gulička od Soaphorie sa pohybuje v cenách (s ktorými som sa zatiaľ stretla ja) od 1,99-2,00€. Čo sa bodového hodnotenia týka, 5/5! Mali ste už možnosť vyskúšať túto guličku? Aké iné produkty od Manufaktury používate?    ~Car

2 comments

  1. Také bych si určitě koupila jahodu, miluju tuhle vůni! :) Od Manufaktory jsem ještě nikdy nic nevyzkoušela, ale možná to napravím právě touto kuličkou do koupele, úplně jsi mě na ni nalákala! :)

    Wishlists | Wishes & Reality | Another Dominika

    ReplyDelete
  2. Och, fakt ľutujem, že doma nemáme vaňu :D Kedysi som vôňu jahôd veľmi rada nemala (lebo keď som bola malá, tak moja mladšia sestra mala jeden čas obdobie, kedy chcela jahodové úplne všetko a ja som potom roky rokúce nemohla jahody vidieť a hlavne ani cítiť, ale už to akosi prešlo :D), ale v poslednej dobe som si ju veľmi obľúbila!
    BEELIEVIN // Facebook Page

    ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.