LASH BEAUTIFIER (VOLUME MASCARA WITH ARGAN OIL) ~ ASTOR

October 1, 2016


Ahoj! Aj napriek tomu, že je víkend, odkedy začala škola, tak ja fakt nič nestíham :/, v piatok poobede som sa konečne pustila do prvej seminárky a dnes som pokračovala robením úplne inej prezentácie. V najbližšej dobe už ale plánujem aj "my-life" články :) Dnes to ale bude recenzia na maskaru Lash Beautifier (Volume Mascara with Argan Oil). V tejto recenzii vychádzam z toho, že moje riasy sú normálne, nie sú riedke, na natočenie nepoužívam kliešte, pretože si myslím, že sú celkom dobre prírodne natočené. Čo sa týka už prvého dojmu, zaujal ma najmä obsah argánového oleja, ktorým (ako ste si už mohli všimnúť aj v iných recenziách) som dosť posadnutá, haha.

Odkaz na riasenku vám dávam na e-shop notino.sk. Ja osobne radšej riasenky nakupujem cez e-shop, pretože si myslím, že takto si môžem byť istá, že ju nikto neotváral. V drogérke majú ľudia tendenciu ich otvárať, aby videli akú majú kefku a potom sú riasenky vysušené a nevydržia tak dlho. Táto riasenka má klasickú kefku, nie silikónovú a za seba môžem povedať, že tieto kefky mi vyhovujú oveľa viac ako tie silikónové. Táto je naviac aj tak trochu zahnutá do "polmesiaca" (na tejto fotke to dosť dobre nevidieť, ale po rozkliknutí na e-shop je to odfotené svelo), čo je podľa mňa praktické, pretože to na jeden ťah dá farbu na celé riasy.


Nanášam ju na riasy v nie veľmi veľkých množstvách, pretože taký ten wau-efekt, kedy majú dievčatá riasy zlepené a majú na nich veľa riasenky, ja veľmi nemusím a veľmi sa mi to nepáči, preto ju nanášam v normálnych, maximálne dvoch vrstvách. Farby nanáša dosť, nehrudkuje a pracuje sa s ňou veľmi dobre. Na ráno, kedy si radšej o 5 minút dlhšie pospím, je úžasná, pretože práca s ňou nie je zdĺhavá. Riasy predĺži a dodá im objem. Cez deň neopadáva a vydrží naozaj celý deň. Večer sa takisto aj ľahko odličuje, čo je pre mňa veľmi dôležité, pretože nerada si oči večer driem s tampónikom a mám ich celé čierne. Vďaka obsahu argánového oleja riasy aj hĺbkovo vyživuje.

Používam ju už skoro 2 mesiace a vrelo ju odporúčam :) V e-shope notino.sk ju nájdete za 5,40€ (145 Kč).     ~Car

6 comments

 1. Vypadá celkem fajn, ale přesto si ji nekoupím. Jednu řasenku od Astoru jsem měla a moc jsem s ní spokojená nebyla, raději zůstanu u mých oblíbených :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. Já mám už 3 řasenku v kuse od rimmel- wake me up

  ReplyDelete
 3. Nevypadá zle :) zatím mam od Dermacol :)

  ReplyDelete
 4. Super článok! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Tahle řasenka vypadá celkem dobře :) Taky bych potřebovala novou.. Podívám se po ní ve stojánku s Astorem :)

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.