DREAMS DON'T WORK UNLESS YOU DO (DAYS IN PICS)

December 1, 2016

Ahojte! Dnes som sa konečne dostala k blogu, čo ma veľmi mrzí, ale zápočtové obdobie už začalo. Celý víkend a aj pondelok som bola buď v robote, alebo som sa učila geológiu, z ktorej sme v utorok písali zápočet a dúfam, že po skúške ju už v živote neuvidím. 


Čo sa týka toho zápočtu, myslím, že som ho spravila. Vedela som aj test a nakoniec sa mi podarilo aj správne určiť horninu, tak dúfam, že nebudem musieť ísť na opravný termín. Nepamätám sa, kedy naposledy som sa niečo takto učila... ani na maturitu nie. Ale... už je to za mnou a ja sa môžem už len tešiť.

Dnes som si urobila v škole voľno, pretože som zistila, že čas využijem zmysluplnejšie, ak nepôjdem na predmet, z ktorého mi treba urobiť prezentáciu alebo zadanie a namiesto času stráveného sedením na prednáške doma urobím to zadanie/prezentáciu. Ale to len dnes, keďže sa toho nahromadilo veľmi veľa a aj tento víkend budem celý v robote.No a keďže som mala z tých všetkých zadaní a povinností týkajúcich sa školy poriadny guláš, napísala som si ich na nástenku zaradom podľa dátumu a tak si teraz viem aj reálne povedať, čo mi treba riešiť skôr, aby som všetko stíhala.


Tým, že robím v kníhkupectve, aj keď nie presne na oddelení kníh, mám skvelú možnosť si zháňať knižky na seminárky, keďže si ich môžeme aj požičať, čo ľudia, ktorí tam nepracujú, nemôžu. Ale ani to mi nepomohlo pri zháňaní knižky na seminárku na Numizmatiku o vývoji holandského eura (úžasná téma.. kde som mala rozum, keď som si ju vyberala ?!). Nakoniec ma ale zachránil Kio s touto knižkou, kde je aspoň niečo. :)No a včera ma doma čakal balíček z Woodies, ktorý som si objednala minulý piatok a úplne sa z neho teším. Kúpila som si Adidas legíny a neľutujem tých 30€, ktoré som za ne dala, pretože som sa do nich zamilovala :).Budem rada, ak mi do komentárov napíšete, ako ste posledné dni trávili vy a či aj u vás v škole je už taký cirkus, ako u nás.     ~Car


8 comments

 1. ugo šťavu milujem :) ja som ssi dala pauzui od školy ale na rok chcem pokračovať extérne :) uvidíme ako to zbládnem no verím si :D

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Zápočty se už jsou tu, taky mám vytvořený podobný seznam datumů, co kdy je, abych věděla, těším se, až to bude za mnou :)

  ReplyDelete
 3. Hoci ešte nie som na vysokej aj napriek tomu mám toho neúrekom a o to viac si želám nech už stredná skončí a ja sa nebudem musieť učiť predmety, ktoré ma absolútne nezaujímajú. Ale mať zoznam alebo niečo ako 'To do list' je super vec. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Hoci ešte nie som na vysokej aj napriek tomu mám toho neúrekom a o to viac si želám nech už stredná skončí a ja sa nebudem musieť učiť predmety, ktoré ma absolútne nezaujímajú. Ale mať zoznam alebo niečo ako 'To do list' je super vec. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Tak dúfam, že sa ti zápočty podarili! Na vysokej je naozaj to "super", keď nejdeš na prednášku kvôli tomu, aby si sa naučila na iný predmet alebo si spravila niečo :)

  ReplyDelete
 6. Presne viem o čom píšeš, mňa už ide pomaly z učenia poraziť :) Prajem veľa úspechov na zápočtoch :)

  ReplyDelete
 7. To s tou nástěnkou je super nápad.:)

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.