GIVING OPENS THE WAY FOR RECIEVING

December 8, 2016

Ahojte! Hlásim sa, ešte žijem, haha. Tento týždeň, aj keď ešte celkom neskončil mi dal dosť zabrať a inak to nebude ani tie dva nasledujúce. Ale s tým musí človek rátať, keď sa vyberie študovať na vysokú školu (a ešte históriu a geografiu :DD). Ale o škole napíšem možno niekedy inokedy :) Teraz by som sa chcela chvíľku venovať oveľa príjemnejším veciam. Pre dnešok som si pre vás pripravila takú menšiu inšpiráciu na darček, ktorý som v poslednej dobe vytvorila - hneď dvakrát - jeden sestre na narodeniny a jeden spolužiačke na Vianoce-narodeniny.


Odkedy pracujem v Creative v Panta Rhei, stále pozerám, čo by som si z vecí v obchodíku vytvorila a áno, musím sa priznať, jednu zmenu som neodolala a kúpila som si pár vecí. Vytvorila som z nich krabičku na darček, taštičky a pre mamku aj darčekovú taštičku na Vianoce (na posledných fotkách). Náramok, ktorý sa v krabičke nachádza som vytvárala taktiež ja, ale korálky a všetky ostatné komponenty som si objednávala z internetu. 

Hi! I'm still alive, yes :) This week is really hard and it isn't over yet - next two weeks will be even harder. But it's university, I chose this and I don't regret it (yet). But about school I'll write next time, maybe. Today, I prepared a small inspiration for you. Recently, I've been doing some gifts for my sister and classmate - bracelets. Everything I did myself and I love it - I hope that girls love it as well, haha.Dúfam, že som vás týmto článkom aj trošku navnadila na vytvorenie niečoho vlastného, originálneho. Okrem darčekov som už v posledných dňoch prepadla aj počúvaniu vianočných pesničiek a budem rada ak mi do komentárov dáte vedieť, ako ste na tom s Vianocami aj vy :)    ~Car

I hope that you like this inspiration. Are you already listening Christmas songs? I'm! let me know in the comments!    ~Car6 comments

 1. Nádherné fotky! Pomaly už aj ja chytám vianočnú náladu, ale mám pocit akoby Vianoce každým rokom strácali svoje čaro najmä vďaka tomu, že už od októbra o nich počúvam v každej druhej reklame.

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky! Pomaly už aj ja chytám vianočnú náladu, ale mám pocit akoby Vianoce každým rokom strácali svoje čaro najmä vďaka tomu, že už od októbra o nich počúvam v každej druhej reklame.

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Ručně vyrobené dárky mají své kouzlo :) moc hezké :)

  ReplyDelete
 4. Krásne veci si vyrobila, som si istá, že spravia radosť :)

  ReplyDelete
 5. Som rada že sa ešte najde keatívna duša. Výroba svojich darčekov je podľa mňa super. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.