A SIMPLE HELLO TO ZIAJA

January 17, 2017Ahojte! Posledných pár dní som strávila učením sa Geológie a dnes je ten deň "D", kedy dúfam, že sa tohto hnusného predmetu zbavím - mám z neho totižto skúšku (držte palce, haha). Ale na jeho obranu musím povedať, že to učenie ma sem-tam aj bavilo. Čo sa týka dnešného článku, pripravila som si pre vás taký menší haul z nákupu na notino.sk (aj keď tu nie sú všetky vecičky, určite sa tu objavia aj tie ostatné). So značkou Ziaja som pre týmito produktami ešte nemala tú česť, no veľmi som chcela vyskúšať nejaký ich výtvor. A ako som bola spokojná práve s týmito troma "výtvormi"? Čítajte ďalej!
Prvým z troch produktov je Krém na ruky pre veľmi suchú pokožku. Moje ruky sú nie len počas zimy, ale aj počas celého roka dosť suché, no v zime je to až na nevydržanie a krémujem si ich takmer nepretržite. Tento krém má hustejšiu konzistenciu a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Tým, že je taký hustejší, moje ruky boli hydratované oveľa dlhšie, ako pri bežných krémoch alebo napríklad aj pri ďalšom kréme, ktorý mám spomenutý v článku trošku nižšie. Krém má úžasnú vôňu, ktorú som objavila prvýkrát pri použití tretieho z dnešných Ziaja-zástupcov, telového sprchového mlieka a zamilovala som sa na prvý čuch. Tento krém obsahuje 50 ml, teda je úplne úžasný na nosenie stále pri sebe, pretože sa zmestí aj do menších kabeliek. Za mňa rozhodne odporúčam všetkými desiatimi! Cena: 2,90€.Druhým produktom je Obnovujúci krém na ruky, ktorý sa od toho prvého odlišuje najmä konzistenciou. Pri tomto je konzistencia taká viac vodnatejšia, čo je ale plus na jar a leto. Vôňu má rovnakú ako ten prvý a nemôžem si odpustiť napísať to ešte raz, úžasnú! Je tiež vhodný na suché ruky, no ja si ho ešte užijem po tom, ako vypotrebujem ten prvý. Obsahuje 80 ml, čiže o 30 ml viac ako prvý, no veľkosťou je taký-akurát a tiež by sa vošiel aj do menšej kabelky. Cenovo sa pohybuje - 1,90€, čo je úžasná cena! No a posledným produktom je Krémové sprchové mydlo. Túto kolekciu od Ziaja som si objednala práve po vyskúšaní tohto mydla, ktoré bolo láskou na prvý pohľad. Toto balenie je už moje druhé a stále som sa ho neprepoužívala. Konzistenciu má rovnakú ako aj iné sprchové mydlá. Používam ho každý deň a akurát ma mrzí to, že pokožka po jeho používaní ostáva voňavá len niekoľko hodín. Obsahuje 500 ml a jedno také balenie som vypotrebovala asi za 3 týždne pri každodennom používaní. Stojí 2,60€ a už sa budem opäť opakovať, že je to úžasná cena a za mňa maximálna spokojnosť!
A čo vy? Používate nejaké produkty od značky Ziaja? Veľmi rada si nechám poradiť a nejaké
 odporučiť :)    ~Car

5 comments

 1. Tieto produkty vyzerajú naozaj super, velmi rada by som ich skúsila :)

  ReplyDelete
 2. tieto produkty som používala ešte dávnejšie a bola som veľmi spokojná :) poradím ti ešte radu s kakaom :) hlavne telové maslo s kakaom je skvelé :)
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 3. I have few of their products at home, but haven't got around using them yet. Definetly need to start testing the brand out x

  Laura
  Pink Frenzy

  ReplyDelete
 4. Já mám celkově Ziaju docela dost ráda, takže nějaký produky doma určitě maám.

  Prolhaná Mrcha

  ReplyDelete

 5. Love the post and thoughtful content!!
  💗Hope you had an amazing weekend!!
  I am glad you enjoyed reading my recent posts and thank you!!
  MyLyfeMyStory

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.