RANDOM #1

February 6, 2017

Ahojte! Dnes si konečne môžem povedať, že sa mi skončilo skúškové a je to nesmierne dobrý pocit! Teraz mám týždeň voľno a budúci pondelok nám už začína semester, čiže zase nabehnem na nejaký režim a nie na celodenné vyspávanie :) Čo sa týka článku, táto rubrika je na blogu pomerne nová, ale ja osobne veľmi rada čítam takéto články aj na iných blogoch, tak dúfam, že sa vám bude páčiť :)

Tieto prvé fotky sú už trochu staršieho dáta, ale takéto obedy/večere sú moje najobľúbenejšie a sú dokonca aj veľmi jednoduché na prípravu!Čajík si v Panta Rhei dávame zatiaľ len krátko, no je to úžasná alternatíva, keď práve nemáme chuť na kávu a tie príchute, proste mňam!


Moja posledná objednávka z e-shopu notino.sk, kedy som si splnila ďalšiu vec z Wishlistu a kúpila som si (síce len odstrek) voňavku od Byredo - Bal D'Afrique a je úžasná.. keby len tá cena nebola taká vysoká :/

Posledný článok, ktorý som na blogu písala bol zo dňa, kedy sme so spolužiakom boli fotiť a síce som si najprv myslela, že počasie nemohlo byť horšie, nakoniec bolo celkom fajn a šlo mi práve o takúto atmosféru s "hmlou".

Tu mamka skúšala nové veci na večeri a vznikli z toho zapekané papriky, ktoré boli veľmi chutné!

No a samozrejme fotka poznámok, z ktorých som sa učila na dnešnú skúšku, ktorú som úspešne zvládla a konečne sa mi začína voľno (aspoň na chvíľku). Budem rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či vás takéto články bavia :)

6 comments

 1. Jéé, tak to ti moc gratuluju, že máš všechny zkoušky za sebou :)) Užij si volna :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. Gratuluju ke zkouškám, užívej volno :)

  Nádherné fotky

  ReplyDelete
 3. Mám ráda též tyto články, gratuluju ke zkouškám, užij si zasloužený volno :))

  ReplyDelete
 4. Gratulujem k ukončeniu skúšok!! To vždy človeku tak dodá chuť žiť zase :D
  Ivana xx

  ReplyDelete
 5. Ta fotka parku zahaleného mlhou je super!:) Akorát na ty fotky jídla bych se nemusela koukat zrovna v jednu ráno, honí mě pak hrozná mlsná:D A gtatuluji k úspěšnému zkouškovému a přeji aby celý nadcházející semestr byl stejně úspěšný!:)

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.