DERMACOL ~ MASKA NA TVÁR (ELNINO)

March 20, 2017Ahojte! Minulý týždeň mi bolo trošku blbo (hrdlo, nos, veď to poznáte) a tak som sa modlila, aby z toho nič nebolo, no nakoniec som skončila na antibiotikách, ktoré mám až do štvrtka. Ale môžem povedať, že oproti piatku mi je už výrazne lepšie. Dnes sme v škole mali dva zápočty, ktoré dúfam obe dopadli dobre. Večer plánujeme ísť s Dadou trošku do mesta (do kina) a zajtra máme v škole celkom chill - len dve prednášky, na ktorých aj tak budeme robiť veci na stredu :D.

V dnešnom článku by som vám chcela predstaviť masku na tvár od značky Dermacol - Hydratačná maska Hyaluron Therapy 3D Mask, ktorú mám na zrecenzovanie od e-shopu parfemy-elnino.sk, za čo im veľmi pekne ďakujem. Značku Dermacol určite všetci poznáte, nájdeme ju na rôznych e-shopoch, ale hlavne aj v drogérkach, čiže čo sa týka jej dostupnosti, je to veľké plus. Konkrétne táto maska je určená pre všetky typy pleti - čiže aj na suchú, ktorú mám ja. Maska je rozdelená na dve - čiže v jednom balení ju nájdete dokopy 2x. Jedno (z tých 2) balenie vystačí približne na dve použitia, čiže pri používaní 2x týždenne, vám maska vystačí na dva týždne.


Maska obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorú si naše telo aj prirodzene vytvára (nachádza sa napr. v ďasnách, atd). Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku a vlasy, pomáha odstraňovať odpad z buniek, okrem toho dokonca pomáha vytvárať nové bunky. Maska pleť hydratuje, čo môžem potvrdiť. Zanecháva pleť jemnú na dotyk a vyplňuje vrásky. Jej vôňa je veľmi pekná - ako typická maska. Konzistencia je taká, ako krém. Na pleti ale nezaschne, ako niektoré masky. Po aplikovaní som ju nechala pôsobiť 20 minút, a potom som ju zmyla vo vode namočeným vatovým tampónom. Tesne pred spaním ešte používam obyčajný krém na tvár a moja pleť je spokojná! Masku nájdete na e-shope za 2,36€, čo je podľa mňa skvelá cena. 

Dajte mi vedieť, či používate masky na tvár a prípadne, ktoré máte radi viac - zlupovacie alebo
takéto "krémové", ktoré sa potom zmývajú?      ~Car

4 comments

 1. Musím sa priznať, že s touto maskou na pleť ešte skúsenosti nemám. Voči takýmto drogérkovým som trošku skeptická, no rada by som si k nim cestu našla ♥ Pekná recenzia :))

  * Korean Beauty Haul *

  ReplyDelete
 2. Já vůbec nevím, že nějaká takováto maska od Dermacolu existuje, takže děkuju za rozšíření obzorů! :) Co se mě týká, tak dřív jsem měla radši masky slupovací, teď preferuju spíše ty smívací :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 3. ja mám z tejto rady vankúšiky pod oči a zatiaľ sú dobré, tak uvidíme časom :) ale vyzerá to na dobrú radu :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.