GARNIER - SKIN CLEANSING - ODLÍČOVAČ OČÍ

April 17, 2017


Ahojte! Tak ako ste prežili dnešok? Nás so sestrou prišiel oliať súbor (nie síce celý, iba pár chalanov), no užili sme si a posmiali sa. Mamka dostala do rúk foťák, tak vám potom v nejakom Week in pictures aj ukážem, ako to vyzeralo. Čo sa ale týka dnešného článku, chcem sa s vami podeliť o môj názor - recenziu - na odlíčovač očí od značky Garnier - Skin Cleansing. Nájdete ho napríklad na stránkach e-shopu notino.sk, alebo aj v rôznych drogériách a jeho dostupnosť tak hodnotím veľmi kladne. Z tejto sady (takej dvojzložkovej, ktorá obsahuje aj ten olej) som mala už argánový odlíčovač, ktorý som si zamilovala a kúpila by som si ho znova, ale chcela som vyskúšať aj nejaké iné.Pred týmto som mala ešte ten zelený, taktiež od Garnier, no ten ma sklamal a bola som len rada, keď som ho dopoužívala a mohla sa poobzerať po inom. Tento dvojzložkový, alebo inak 2v1, je super. Odlíči bez väčších problémov a na pokožke nezanecháva mastný film. Nemá nejakú špecifickú vôňu, ale to mi neprekáža, práve naopak. Nepoužívam ho každý deň, keďže mám doma ešte jeden odlíčovač, no používam ho rada. Každopádne mu ale jeden bodík budem musieť strhnúť, pretože na rozdiel od toho "oranžového" dvojzložkového s argánovým olejom, odličovanie s týmto trvá trošku dlhšie - možno je to len v mojom prípade, možno to tak máte viacerí. Na e-shope ho nájdete za 3,90€. Ak teda hľadáte odlíčovať konkrétne na oči, tento vám môžem naozaj odporučiť, ak však hľadáte niečo všeobecnejšie, pravdepodobne by som investovala do tohto - určite nebudete ľutovať!    -Car

9 comments

 1. Ja som kedysi používala práve ten zelený a bola som s ním moc spokojná. Momentálne používam na odlíčenie celej tváre micelárku od Mixy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určite je to vec názoru a každému sadne niečo iné :) Mne možno nesadla kvôli môjmu typu pleti, čo už :))
   Caroline

   Delete
 2. mne tieto dvojzložkové trošku vadia, radšej mám obyčajné odličovacie buď mlieko alebo vodu

  ReplyDelete
 3. Super tip na budget-friendly micelárku , i když upřímně, já mám stejně nejradši Biodermu ...té se podle mě nic nevyrovná (i cenově:D) :)

  ReplyDelete
 4. Wow, your blog is so beautigul.
  This product is very nice.
  I follow you!
  Have a nice day!

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 5. Kamarádka ho má, též si ho chválí. Co jsem zkoušela produkty na odlíčení očí od této značky, vždy super :)

  ReplyDelete
 6. tento je super :) používam ho na oči stále :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.