PRIODY COSMETICS ~ REVIEW

May 4, 2017


Ahojte! Pár týždňov dozadu som dostala možnosť vyskúšať nejaké produkty od značky Priody a v ich e-shope priody.sk som si vybrala dva produkty. So značkou Priody som sa po prvýkrát stretla v U-BOXE, kde som si od nich našla zábal na nohy. Ten som zatiaľ ešte nevyskúšala, ale chystám sa na to už hodne dlhú dobu. Čo sa ale týka produktov, ktoré som si v e-shope vybrala v rámci tejto recenzie, ide o 5-zložkový očný krém a antialergické sérum s harmančekom. Tak sa na nich poďme pozrieť trošku bližšie!


Ešte skôr, ako vám poviem niečo o prvom produkte, možno by som mohla spomenúť pár slov aj o samotnej značke. Priody kozmetika je kozmetika založená na prírodných zložkách, jej cena je trochu vyššia (možno trochu viac), no je to hlavne z dôvodu, že pri výrobe produktov sa používajú prvotriedne suroviny. Momentálne sa v ich repertoári nachádza 30 produktov, z ktorých si určite každý zvolí to svoje.

Prejdime teraz ale už k prvému produktu a ako prvý som sa rozhodla vám predstaviť 5-zložkový očný krém. Je rozhodne dôležité mať doma aspoň jeden krém určený primárne na očné okolie, pretože pokožka v ňom je na rozdiel od iných miest oveľa jemnejšia a taktiež si vyžaduje našu pozornosť. Krémik obsahuje 30 ml. Design je krásny, ako aj pri sére, o ktorom píšem v druhej časti článku. Veľmi sa mi páči obal sfarbený do fialova a oceňujem aj sklenené balenie. Po otvorení krému narazíte aj na ochranný plastík, ktorý je súčasťou drahších a kvalitnejších krémov, masiek, atď. Po použití produktu som už aj prvýkrát cítila rozdiel. Pokožka okolo očí bola veľmi príjemná na dotyk, zjednotená a pružnejšia. Ráno som pod očami nenašla ani tie naše povestné "kruhy", haha. Krémik na e-shope nájdete za 31,73€.

Oficiálny popis produktu:
PRIODY očný krém obsahuje päť silných, vysoko účinných aktívnych látok, ktoré výrazne a viditeľne redukujú jemné vrásky, mimické vrásky, línie a ochabnuté viečka pokožky okolo očí a taktiež výrazne zmierňujú tmavé zafarbenie očného okolia. Má silný liftingový, revitalizačný a antioxidačný efekt. Viac sa dozviete na e-shope v popise produktu.Ďalej by som sa vám chcela trošku popísať aj toto sérum, ktoré v sebe obsahuje harmanček. Ja si harmanček už od malička spájam s jeho typickou vôňou, ktorú mám v celku rada. Každopádne je však známe, že harmanček má liečivé účinky. Jeho benefity sa netýkajú len zdravia a vlasov, ale najmä kože, kde okrem iného pomáha bojovať proti akné a vyrážkam. Toto sérum mi prišlo v krásnej (hlavne designovo krásnej) krabičke a síce mi troška trvalo, kým som sa popasovala s plieškom pri prvom otvorení, nakoniec som to zvládla a po odtrhnutí som na fľaštičku nasadila pipetku, ktorá je samozrejme súčasťou balenia a skúšanie sa mohlo začať. Sérum som používala jedenkrát denne, večer tesne pred spaním a po vyčistení pleti. Vymenila som ho za penu od kožnej lekárky, ktorá je určená - v mojom prípade - na liečenie psoriázy. 


Výmena dopadla veľmi dobre a aj napriek tomu, že som penu (bez ktorej to predtým bolo dosť zlé) nepoužívala, na týchto miestach sa mi šupinky už neobjavili. Samozrejme, určite to je aj vplyvom Tomesy, na ktorú teraz tiež chodím, ale presne vám to povedať neviem, pretože nie som lekár :) Veľkosť fľaštičky (10 ml) vydrží pri pravidelnom používaní približne mesiac a vďaka pipetke sa množstvo dá krásne regulovať. Cena tohto séra je 15,18€. 

Oficiálny popis produktu:
PRIODY regeneračné a antialergické sérum s harmančekom spĺňa aj tie najvyššie nároky citlivej pleti. Vyživuje suchú, citlivú a podráždenú pokožku. Dokáže upokojiť i začervenanú alebo zapálenú pleť. Harmanček je overenou bylinkou už desaťročia a jeho účinky sú delikátne a jemné. Spoločne s vitamínom E, ktorý je označovaný ako vitamín krásy, pleť zregeneruje a ochráni. Potrebnú vlahu a sviežosť dodá kyselina hyalurónová, ktorá preniká aj do najhlbších vrstiev kože, kde dokonale hydratuje. Viac opäť v oficiálnom popise produktu na e-shope.

Okrem týchto dvoch produtov bola súčasťou balíčka aj brožúrka s prehľadom všetkých produktov, ktoré značka Priody ponúka, čo ja osobne považujem za skvelý nápad a veľké plus!     ~Car

3 comments

 1. Priody testujem a onedlho bude recenzia. :) Podľa mňa je značka skvelá, no zmenila by som konzistenciu niektorých produktov.

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 2. tiež som testovala Priody a za mňa je to úplne top kozmetika :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 3. Ako prvé ma hneď zaujalo balenie - je krásne! Je síce pravda, že cena je trošku vyššia, ale podľa popisu je vidieť, že je to skutočne kvalitná značka, do ktorej sa oplatí investovať ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete

© G A L K V I N N E. Design by FCD. All rights reserved.