NAVŽDY SA ZACHOVÁ ..

December 07, 2015

... V pamäti stužková ! ... Krásny deň to bol. I keď už od rána som mala nervy, všetko išlo podľa plánov, dokonca som si ani neroztrhla silónky s tými veľkými nechtami. Keď sme prišli na miesto činu, veľa ľudí tam ešte nebolo, no aspoň sme si v šatni zložili veci kde sme chceli. Posledné úpravy prebehli a ľudia sa do sály začali hrnúť.

(pohár, črepina z džbánu na častužky, vstupenka a básnička z častužiek)

Keď to všetko začalo, z každého vyžarovala radosť, nedočkavosť, ale aj nervozita. Keď nám na pódiu skolabovala triedna z Áčky, nebolo nám všetko jedno. Našťastie sa to zaobišlo bez ďalších škôd a zvládli sme predstaviť aj náš dlho nacvičovaný program, na ktorý boli neuveriteľne dobré ohlasy, z čoho máme všetci veľkú radosť.


O polnoci sme mali častužky, na ktorých sme sa posmiali na veľmi vtipných a pravdivých básničkách, ktoré malá skupinka (vrátane mňa) písala po škole v bare. Síce to bol večer veľmi krásny a nezabudnuteľný, tú oficiálnu časť by som si už nezopakova (všetko ostatné bez váhania áno). :D Práve teraz už chápem a môžem povedať - navždy sa zachová, v pamäti stužková!

3 comments

 1. My jsme stužkovou nikdy neměli :( a přitom hodně škol stužkovák má, ale my měli jen ples :(
  Getmovin by Deni

  ReplyDelete
 2. Častužky je tak divný názov u nás sa to volá kronika;D Tie oficiálne časti boli zabijáky, stáť hodinu a pol v opätkoch s pohárom v ruke bola katastrofa, ale program sa nám veľmi podaril a bola som veľmi šťastná, že to takto vyšlo!

  ReplyDelete
 3. Aj my to voláme kronika, takže som tiež najprv chvíľu premýšľala nad tvojim/vašim pomenovaním, kým mi to došlo :D
  Hoci neviem, či by som chcela ešte raz zopakovať celú oficiálnu časť, ale i na ňu budem mať úžasné spomienky - na topánky, ktoré ma neustále otláčali alebo to, ako som neustále opravovala motýlika môjmu spolužiakovi, ktorý ho silou-mocou chcel mať na fotkách presne rovno, ale zakaždým sa mu vytáčal do strany :D :D Škoda en, že to celé zbehlo tak neskutočne rýchlo...

  ReplyDelete