WHAT I LOVE ABOUT SPRING

February 23, 2016


Ahoj! Je mi ľúto, že som nepridala článok už tak dlho, no aj napriek prázdninám som nestíhala. Vedela som síce veľmi dobre, že do školy toho veľa neurobím (akurát som si prepísala poznámky z dejepisu), pretože som 4 dni z prázdnin bola v robote (nateraz posledný krát, keďže maturita je už fakt za dverami a veľa som sa ešte neučila.. nič som sa neučila :DD)

Ale teraz už prejdime k článku. Nápad na napísanie tohto článku som dostala už dávnejšie, no včera bolo vonku nádherne a tak ma to inšpirovalo k jeho napísaniu už teraz. Je mi strašne ľúto, že takých krásnych dní, ako bol ten včerajší je v poslednej dobe veľmi málo a skoro stále sa ráno zobudím do hnusného upršaného a zamračeného dňa, kedy sa mi nie len že nič nechce, som unavená, ale mám aj takú náladu akú mám. Pevne však verím, že už čoskoro bude takých krásnych dní aj viacero za sebou.


=> slnečné lúče - to je jedna z hlavných vecí, ktoré na jari milujem, pretože slnečné lúče mi dvihnú náladu a ja sa necítim tak pochmúrne ako keď je zamračené.

=> spev vtáčikov je fakt vec, ktorú milujem! Nedávno (cca 3 dni dozadu) sme so sestrou niekde išli a keď som vyšla z domu a začula (po fakt dlhom čase) spev vtáčikov, pripomenulo mi to blížiacu sa jar a to, že najlepšie sa mi vstáva (síce je to hlavne v lete), keď mám otvorené okno a spievajú vtáčiky.

=> teplo alebo aspoň teplejšie počasie ako je to, ktoré je v zime. Ja nie som zimný človek a úprimne zimu nemám až tak v láske, no na druhú stranu nie som zástanca ani príliš vysokých teplôt - a preto si myslím, že jar a jeseň sú najkrajšie obdobia, pretože nie je ani zima, ale ani príliš teplo.

=> vôňa jari a kvitnúcich kvetov je najkrajšia vôňa, ktorá nahradí studený a štipľavý mráz a vždy sa cítim veľmi príjemne a uvoľnene, keď cítim nejakú príjemnú vôňu kvietkov.

=> tenisky a žiadne vetrovky! Haha.. jedna z ďalších výhod jari a toho, že je teplejšie, je odloženie zimných vetroviek a vybratie tenisiek a lodičiek.. I just love spring :3

Čo máte na jari radi vy?    ~Car

1 comment

  1. Hoci jeseň je moje najobľúbenejšie obdobie, o svoje prvenstvo sa bije práve s jarou. Po mrazivej zime je to ako oslobodenie :D Ale myslím, že už nemám čo do tvojho zoznamu dodať, keďže všetky moje obľúbené veci si vystihla. Možno ešte sledovanie toho, ako sa všetko "zobúdza" - púčiky na stromoch či malá záhradka, ktorú vidíme každé ráno, keď ideme do školy - už pomaly vykúkajú narcisy a som z toho neskutočne nadšená ♡
    BEELIEVIN

    ReplyDelete