THE BEST IS YET TO COME

March 25, 2016


Hello! Ani sama neverím, ako rýchlo to zbehlo. Zdá sa, akoby to bolo včera, keď som ako vystrašená prváčka vystúpila z električky a pri pohľade na veľkú tehlovú budovu som mala strach, ale aj radosť z niečoho nového a neprebádaného. A teraz som tu, štvrtáčka, po písomných maturitách a tesne pred ústnymi, ktorá nevie čo skôr. 

Ale nie nie... robím si srandu. Nie som na tom ešte až tak zle. Veď dnes bol nádherný deň, a predsa by som ho nemohla zničiť učením sa. Keďže bolo vonku tak krásne, so sestrou sme využili slniečko a boli sme fotiť. Popravde, trošku sme si aj zabehli, keďže sme sa pustili rovno do lesa a po chvíli sme počuli čudné zvuky (myslím, že to boli divé svine), a tak sme vzali nohy na ramená a skončili sme pri vlakových koľajniciach, kde ale vzniklo pár krásnych fotiek.Tie tenisky boli celkom čisté, keď sme odchádzali z domu, nebyť toho incidentu s diviakmi a útekom cez zaprášené pole, možno by boli teraz v celkom inom stave :DD


(Btw. fotiek je omnoho omnoho viac, no na väčšine je sestra, keďže ja som svoje miesto našla skôr za fotoaparátom ako pred ním.. haha, ale aj toto sa možno časom zmení.)

Síce sú prázdniny, no v najbližších dňoch by som sa mala pustiť do zápasu s knihami a niečo sa naučiť, pretože potom to bude veľmi ťažký boj. Úprimne, nebojím sa maturít, aj keď si myslím, že budem mať trochu stres, no tieto písomné šli celkom ľahko a spolieham sa na to, že predmety, ktoré som si vybrala nebudú až taký ťažký súper ako tie povinné.

Ešte taká posledná vec, ktorú musím zmieniť, bolo neuveriteľné predstavenie, na ktorom sme boli v stredu zo školy (na deň učiteľov) a po odovzdaní kvietkov sme sa ocitli v Dome umenia, kde sa konal (náš už v poradí štvrtý, keďže sme štvrtáci) výchovný koncert. No tento sa niesol v úplne inom duchu ako tie predošlé. Opäť nám hrala filharmónia, no tento krát si vybrali symfóniu, ktorá ma nadchla a počúvam ju aj teraz, po jeho skončení. Zložil ju ruský skladateľ z 19. storočia (keď si dobre pamätám, ako to hovorili) Nikolai Rimsky-Korsakov a volá sa "Antar". Ak by ste si ju chceli vypočuť, klik - a tá najkrajšia časť, ktorú z nej milujem naviac je v rozmedzí 2:00-2:21.

3 comments

 1. krasne fotky! Len musim dodat, ze drzim palce na ustnych a ze sa clanok super cital :) tak pozitivne, nabito energiou :)


  Pozyvam na giveaway o balicek Nivea, Rimmel a ine! Tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/03/giveaway-bioderma-nivea.html

  ReplyDelete
 2. Hezký článek, moc vám to sluší:-) Na blogu pořád probíhá jarní soutěž:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Ja si detailne pamätám na svoj prvý deň v škole a aká vystrašená som bola :D
  Ale takú historku pri fotení som zatiaľ ešte nepočula :D No aspoň ste si zabehali :D
  Krásne fotky, obom vám to veľmi pristane ❤
  Tá skladba je krásna ❤ My na takéto filharmónie veľmi chodiť nezvykneme, ale pravdu povediac - toto by som brala ❤
  BEELIEVIN

  ReplyDelete