UPCOMING WISHLIST

April 19, 2016



Ahojte! Dnes len taký rýchly post, keďže dosť nestíham a akurát som došla domov (21:14). Dnešok bol opäť o tom, že som sa stále niekde ponáhľala a nemala dokopy žiaden čas na oddych. Ráno som vstávala už o 6:00 (ako každé ráno, though), v škole sme mali 7 hodín (s jednou voľnou, na ktorej som si ale prepisovala dejepis do notebooku). Po škole sme rýchlo utekali na doučko z angliny a potom rýchlo domov a naspäť do mesta odniesť sestru na tanečnú a šup do fitka. 

Z takýchto dní som fakt vyčerpaná a nevládzem sa ani učiť, no práve učiť sa musím aspoň prinútiť. Ale prejdime k článku. Už z názvu určite viete o čom bude - zoznam vecí, ktoré by som si v blízkej budúcnosti chcela kúpiť. No až na tie vlasy, haha, ale ku kaderníčke idem zajtra, takže uvidíme, ako to dopadne :D Čo sa týka športových topánok, tašky a legín na cvičenie, bolo by mi treba  nejaké športové oblečenie do fitka (mám síce zopár kúskov, ale to je tak na jeden outfit, haha). Ďalej vak, ktorý zháňam už dlhšiu dobu, no zatiaľ som ešte nenašla taký, ktorý by ma zaujal na prvý pohľad. Sveter, kardigan a podkolienky sú veci, ktorých v šatníku nikdy nie je dosť a práve takéto kúsky mi v ňom chýbajú. 

Topánky - moja závislosť. Mám ich veľa, no nikdy neviem nájsť tie správne k nejakému outfitu. Chcela by som si kúpiť nejaké čierne lodičky, ktoré by som využila aj vo všedný deň. Zlatý náhrdelník - alebo skôr zlatý prívesok, keďže náhrdelník mám, si plánujem kúpiť za maturitu (určite aj s finančnou podporou rodičov - ako darček k mature - už len zmaturovať :DD). Náušnice a štetce - taktiež, týchto vecičiek nikdy nie je dosť. No a nakoniec - iPhone 5S, ktorý chcem už veľmi dlho, no teraz sa mi naskytla príležitosť mať ho lacnejšie ako z obchodu, tak uvidím, či ju aj využijem.

Pre dnešný článok asi všetko, držte sa a ja sa utekám učiť dejepis a geografiu :D :*   ~Car

6 comments

 1. Mne by trebalo tiež nejaké nové kúsky :3 ♡

  ♡ Week summary ♡

  ReplyDelete
 2. Roshe si neviem vynachváliť. Najpohodlnejšie boty ever.❤

  www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Skvělý wishlist! :) Snad další dny nebudou už tak hektické a ty načerpáše energii :)

  Zve Tě na mojí giveaway!
  Giveaway

  Another Dominika

  ReplyDelete
 4. Ty tenisky jsou strašně moc krásný!
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. Ako tak pozerám... asi by som brala hneď všetko :D Hlavne kardigan, lebo presne taký by sa mi hodil ❤
  BEELIEVIN

  ReplyDelete
 6. na tieto tenisky som pozerala nedávno, veľmi sa mi páčia,ale mám pocit že sú to také zimné zateplené tenisky :) ak sú to teda tieto.. :) ale inak nádherné veci
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete