GIVEAWAY ~ NATURAL COSMETICS

July 16, 2016


Ahojte! Dnes tu pre vás mám historicky prvú giveaway na tomto blogu. Oba produkty, ktoré tu sú, mám vyskúšané a odporúčam. Krém HerbOlive - Oil & Argan Oil mi z dovolenky z Cypru doniesla Dana a už po prvom použití som sa doň zamilovala. Neodolala som a objednala som si z tejto kolekcie aj iné produkty, ktoré ma zaujali, medzi nimi aj taký istý krém, ktorý dávam do tejto GA. 

Čo sa týka guličky do kúpeľa, podnet na vyskúšanie mi vnukla youtuberka Hanka, ktorá o nej rozprávala vo videu. No prvú, ktorú som vyskúšala nebola od Soaphorie ako táto, ale od Manufaktury. Gulička od Soaphorie je ale rovnako skvelá voľba!


Ak by ste aj vy chceli tieto produkty vyskúšať, zapojte sa do Giveaway.

~ PODMIENKY ~
 • sledovať tento blog cez GFC (Google Friend Connect)

~ BONUSY ~
 • sleduj ma na Instagrame
 • zdieľaj túto GA na facebooku/svojom blogu
Do komentárov mi napíšte svoje meno a e-mail, aby som vás v prípade výhry mohla kontaktovať. Za každú splnenú "guličku" môžte napísať 1 komentár. V prípade Instagramu vaše meno, pod ktorým ma sledujete a v prípade zdieľania link, kde ste GA zdieľali. Giveaway potrvá do konca júla, teda do 31.7.2016. (Platí pre SR a ČR) Ďakujem všetkým, ktorý sa zapojíte!   ~Car


5 comments

 1. Keď som videla guľôčku, tak som najprv trochu posmutnela (kvôli našej neexistujúcej vani :D), ale behom sekundy sa moja nálada zmenila - veď keď všetko vyjde, tak o dva mesiace už budem bývať v Bratislave - a možno aj s vlastnou vaňou :D :D A tiež ma veľmi zaujal krémik, takže už určite neodolám!

  Blog sledujem už dlho-predlho - a ako bee. ♥
  BEELIEVIN // Facebook Page

  ReplyDelete
 2. A sledujem aj tvoj instagram - ako berenicasz :D
  (Inak, môžem zdieľať giveaway aj na facebookovej stránke môjho blogu [ako za tretiu guľôčku]?)

  ReplyDelete
 3. Juu super, moc hezká výhra! :) GFC: BLOND SITE email: barbora4.a@seznam.cz

  ReplyDelete
 4. Jůů, to je krásná giveaway! :)
  GFC: Another Dominika
  anotherdominika@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Instagram: another.dominika :)

  ReplyDelete