BACK TO SCHOOL ~ BENTO BOX LUNCH IDEAS!

August 23, 2016

Ahojte! Keď som bola menšia, videá na Youtube na túto tému som pozerala veľmi rada a tak by som 1-2 článkami chcela do tejto rubriky prispieť aj ja. Ako prvý som zvolila jednoduché inšpirácie obedov, alebo skôr asi menších porcií na desiatu. V tomto článku vám ukážem 2 jednoduché a hlavne rýchle kombinácie toho, čo mám veľmi rada.


Prvý "recept" alebo kombinácia sú toasty. Toasty robím najradšej s kečupom, šunkou/salámou a toastovým syrom a keďže milujem jesť toasty aj s kukuricou, do druhej priehradky som zvolila práve kukuricu. Čo sa týka ovocia, vybrala som si kombináciu banánu a brusníc. Ak by ste chceli vedieť, odkiaľ mám tento bento box, objednala som si ho normálne z aliexpresu. Síce som naň čakala dosť dlho a už som myslela, že ani nedorazí, no nakoniec som sa ho dočkala :)Druhá kombinácia je asi moje top! Kuracie mäso mám asi najradšej zo všetkých druhov mies a veľmi rada si ho pripravujem v marináde (moja najobľubenejšia je whisky s pomarančom) a už len opražím na panvici. Pre tento "obed" som zvolila kombináciu práve takto pripraveného mäsa so šalátovou uhorkou a paprikou. Mám ale rada aj klasický šalát (čínska kapusta, uhorka, paprika a paradajky) práve s týmto mäsom. Do druhej časti bento boxu som dala dresing (klasický dresing z obchodu, ale dobrou variantou je aj obyčajný biely jogurt) a ovocie - hruška a hrozno.Dajte mi vedieť, či sa vám páčia takéto články a či by ste ešte chceli vidieť napríklad práve tento štýl - inšpirácie čo sa týka desiato-obedov do školy/práce :)     ~Car

16 comments

 1. Tyto boxy vypadají skvěle :) do školy úplně perfect :)) pěkný článek!

  Style Solution fashion blog

  Soutěž o Bourjois rtěnky Velvet :)

  ReplyDelete
 2. jeej,to je milý nápad :) ja si určite rada pozriem takéto inšpirácie aj v budúcnosti na tvojom blogu :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 3. To je krása! Vždycky jsem si přála nosit si do školy takovýhle svačinky/obědy :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 4. Takový podobný už jsem viděla u někoho na youtube myslím... ale líbí se mi jak je ta druhá přihrádka rozdělená na dvě části;) je to praktické:)

  www.double-claire.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. Ja som dieťa, ktoré od prvého ročníka na základnej jedlo obedy v školskej jedálni :D Desiaty som kedysi mala schopné, ale môj posledný rok na strednej to už bolo len "vezmi, čo vidíš a čo sa dá zjesť" :D
  Každopádne, tento lunch box je krásny ♥♥♥
  BEELIEVIN // Facebook Page

  ReplyDelete
 6. ten boxík je strašne roztomilý! :3 ja osobne (keďže som vegetarián) si obedy nosím do školy tiež :D alebo keď som celý deň v škole nie je nic lepšie ako rozbaliť si dobré čerstvé ovocie a zasýtiť sa! :))
  Ivana xx

  ReplyDelete
 7. Veľmi rozkošný boxík. Ja si ráno nikdy nič nestihnem pripraviť (som rada keď sa namaľujem) ale našťasie máme v škole bufet tak to je moja spása.

  NINAVE|GIVEAWAY

  ReplyDelete
 8. Do školy si dosť často robím takéto krabičkové jedlá, a preto je tento článok presne pre mňa! :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 9. Ten box je veľmi pekný! Ja si často nestíham robiť takéto svačiny, ale aj tak mám najradšej šaláty, či už ovocné alebo zeleninové. Ale nápady sú super:)
  pieces of me

  ReplyDelete
 10. the 1st lunch box is so cool!

  I am following your lovely blog via GFC, it would be so nice if you followed me back!

  thisblogbelongstosabi.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Ten box je velmi zlatýýý´. Mňam hneď mam na tieto recepty chuť!

  www.simplykristinasblog.blogspot.sk

  ReplyDelete
 12. Wau ten obedárik je riadne šik a krásny :OO Asi som sa zaľúbila :O :3
  partofnicol.blogspot.sk

  ReplyDelete
 13. Ten box vyzerá fakt skvele. Pamätám si, keď som jeden vlastnila, bola na ňom nejaká pohyblivka a strašne som ho milovala. Časom som ho však prestala používať a už nikdy som si nekúpila druhý. Čo sa týka jedla - toasty milujem a kuracie mäso tiež. Tiež je to pre mňa mäso, ktoré jem skoro vždy :)

  ReplyDelete
 14. Super design krabičky!
  kvilla7.blogspot.cz

  ReplyDelete
 15. To jsem potřebovala vidět :D nosím si obědy v obyč plastových krabičkách a už mi to přijde nudné..přesně tuto krabičku potřebuju :D

  ReplyDelete