DUNAJEC ~ 11.-14.8.2016 (PHOTODIARY)

August 16, 2016


Ahoj! Dnešný článok bude taký trochu "väčší" denníček, hlavne čo sa týka fotiek a bude to z dovolenky, na ktorej sme boli aj s rodinkou na Dunajci. Boli sme tam na 4 dni a spali sme v kempe priamo pri rieke Dunajec, na ktorej sme následne aj splavovali. V štvrtok ráno sme vyrazili dosť skoro, pretože autom sme išli len ja, Dada a ocko, mamka s bratom išli busom, keďže sme brali nákladné auto, v ktorom sme vzadu mali aj poschodovú posteľ (sú to ale vymoženosti :D). Takže sme ich museli zaviesť do lodenice v KE, odkiaľ bus išiel. 

Autobus potom stál aj v lodenici v Prešove, kde nastúpili ďalší ľudia. Cesta bola v pohode a dorazili sme relatívne skoro. Začali sme stavať stany a potom nám trošku začalo pršať. Počasie bolo dosť chladné (prvú noc mi bola trochu zima), ale zvyšné dni boli naozaj krásne a bolo aj teplejšie. V štvrtok sme ešte splavovať neboli, kvôli počasiu, ale v piatok sa už išlo :) Ráno horný úsek, na ktorom som ja nebola, pretože som si chcela trochu oddýchnuť, a tak som šla až poobede dolný úsek na rafte aj s foťákom (prežil, haha). V sobotu som naopak šla ráno horný úsek s Dadou a bolo to super. Samozrejme, keď idete splavovať, musíte rátať, že nebudete suchý, takže to, že sme boli v sobotu premočené, ani nemusím písať :DD.


V nedeľu som splavovať už nebola, pretože som ostala v kempe a balila som spacáky a karimatky a tak :) Cestou domov sme sa ešte zastavili v bare, kde sme si dali horúcu čokoládu, ktorá bola úžasná! Som ten typ človeka, ktorý miluje adrenalín a takýto typ dovolenky je pre mňa ako stvorený, takže som si ju náramne užila a teším sa tam aj na budúci rok (pretože vodáci sú úžasný ľudia a bolo mi potešením spoznať opäť nejakých nových!). Tak si ešte užite fotky a ja sa na vás teším v ďalšom článku!    ~Car11 comments

 1. Pre mňa by bol takýto typ dovolenky možno až utrpením, moje základné podmienky sú posteľ s povlečením a splachovací záchod. Bola som už na kempe s rodičmi na dva dni a taktiež aj na chate ale neoslovilo ma to, aj keď najlepšie zážitky bývajú práve na takýchto dobrodružstvách.
  Fotky sú nádherné, najviac ma však ten západ slnka dostal a rovnako aj ten ohník :)

  ReplyDelete
 2. Krasne fotky veľmi sa ti vydarili :)

  ReplyDelete
 3. muselo to být skvělé, já se takových výletů dost bojím, už jen představa nějákých chatek či stanů, ale na druhou stranu mě to láká čím dál víc to splavování, teď v červnu jsem se odhodlala a měla jsem konečně jet se školou, bohužel něco do toho vlezlo... tak snad za rok se pochlubím podobným článkem.
  Jinak docela koukám, že ti foťák přežil, já bych si to neriskla:D a krásné fotky:)

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 4. Naprosto boží fotky :) mě by takový typ dovolené asi úplně neuchvátil, ale pokud bych tam nemusela spát někde ve stanu, tak bych si to klidně taky vyzkoušela :)

  ReplyDelete
 5. Krásne fotky z úžasného prostredia :)

  ReplyDelete
 6. Amazing photos! :)

  Would you like to follow each other? If yes, start and let me know. :)

  Have a nice day
  Patricia
  pwiepassion.blogspot.de

  ReplyDelete
 7. Opravdu nádherné a povedené fotky. :)

  ReplyDelete
 8. My sme sa tento rok vybrali do Vysokých Tatier, bola to pre našu rodinu premiéra. Tvoje fotky sú nádherné, príroda krásna a veľmi obdivujem, že dokážete stanovať. Ja by som to nedokázala, strašne sa bojím hmyzu...

  ReplyDelete
 9. Veľmi pekné fotky :) Fúha, spať v stane na to som sa ešte neodhodlala, ale mňa to veľmi neláka. Radšej sa vyvaľovať na pláži :D

  My Lovely Life

  ReplyDelete
 10. Lovely post, dear!

  xx
  Aida
  http://espritdemode.blogspot.lt/2016/08/afternoon-with-umi-jewelry.html

  ReplyDelete