LAST 5 DAYS, OR MY LIFE LATELY :)

August 21, 2016

UTOROK ~ 16.8.2016: V utorok som si ráno nepospala, pretože sme s Mimou išli na Yoseikan tréning, kde bolo fajn, no zažila som už aj lepšie tréningy. Na konci sa tréner s Mimou rozprávali o rôznych workshopoch, ktoré na šk. rok plánujú a možno sa toho zúčastním aj ja. Poobede som dospala ráno, keďže ma pri pozeraní videí na YT zalomilo a zaspala som :D a večer sme s mamkou boli v meste nakúpiť v Tescu a ešte po Dadu na tanečnej, kde ma Dada navrhla ako fotografku, pretože súbor akurát niekoho hľadá, tak uvidíme, ako to dopadne. Bola by som veľmi šťastná, ak by niečo takéto vyšlo :)

STREDA ~ 17.8.2016: Ráno u nás bolo dosť rušné, takže som radšej ostala v izbe a pospala si trošku :) Poobede som išla na 4,5 hodiny do robotky a večer som si pozrela film Me before you a môžem ho len a len odporučiť, pretože bol úžasný :) Po filme som stihla ešte jednu epizódu seriálu The Fosters a potom som už išla spať :)ŠTVRTOK ~ 18.8.2016: Ráno som vstala okolo 10tej (ráno ako ráno, haha). Dopriala som si vyše hodiny v kúpeľni a poriadne si "vydrhla" hlavu ichtamolovým šampónom, ktorý by mal pôsobiť upokojujúco na citlivú pokožku, no zatiaľ ma stále svrbí, ale to bude asi tým, že mám psoriázu a je to dosť nepríjemné (hlavne teraz v lete), ach. No nič no, potom som sa vychystala a zašli sme na obed do mesta (ja, Gabča, Kio, Dana a Tímka). Šli sme do novej reštiky Vincent a celkom si myslím, že to ušlo. Dali sme si menu - slepačiu polievku s pečeňovými haluškami a kuracie nugetky s varenými zemiakmi. Potom sme s Gabčou a Tímkou ešte skočili na čokoládu do Café 41 v Auparku :) Doma som potom ešte fotila nejaké veci do článkov :)

PIATOK ~ 19.8.2016: Opäť som vstala dosť neskoro, okolo 11tej a akurát som sa vychystala na obed ku babke. Poobede som si vzala notebook a ešte nejaké veci a šla som do roboty na 5 hodín. Tam som opäť písala niečo do článkov a komentovala vaše blogy :) No a večer sa toho už veľa ani nedialo.

SOBOTA ~ 20.8.2016: Ráno som opäť vstávala skoro, aby som mohla byť na 8:00 v robote. Končila som o 13tej a keď sme prišli domov, nachystali sme sa s rodinkou do Košíc na menší výlet. Šli sme na Alpinku na Tarzaniu, kde sme sa s Dadou trochu zapotili, keď sme si obe zvolili tú najťažšiu trasu a potom ešte aj na Jahodnú na obed, kde som si dala kurací stroganov a s Dadou na polovicu jednu sacherovu tortu :)

9 comments

 1. pekný článok :) rozmýšľam, že aj ja by som niekedy mohla napísať niečo takéto :P :) Me before you si chcem tiež pozrieť, ale najskôr by som si chcela prečítať knihu :)
  Fashion Lovers

  ReplyDelete
 2. seems like you had a lovely week!
  xoxo
  style frontier

  ReplyDelete
 3. Hello, dear! Thanks for following me. I followed you on GFC :)
  bye bye

  Debi
  http://www.deborabrazil.com.br

  ReplyDelete
 4. No ka vstávam medzi desiatou a jedenástou v podstate každé "ráno" a pre mňa je to na nezaplatenie <3. Film Me before you som si niekedy chcela pozrieť, ale na taký doják momentálne niesom pripravená :( takže sa ma to vrhnem niekedy v budúcnosti, pretože by som to naozaj rada vidieť :)

  ReplyDelete
 5. No ka vstávam medzi desiatou a jedenástou v podstate každé "ráno" a pre mňa je to na nezaplatenie <3. Film Me before you som si niekedy chcela pozrieť, ale na taký doják momentálne niesom pripravená :( takže sa ma to vrhnem niekedy v budúcnosti, pretože by som to naozaj rada vidieť :)

  ReplyDelete
 6. držím palce aby ti to focení vyšlo:)
  Me before you je překrásný film, já u něj brečela:)

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 7. Držím palce s fotením! :) Skvelý článok :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 8. Teda, vstávat okolo desáté, to bych nedala, já jsem totální ranní ptáče a večer pak umírám :))

  Poshlife

  ReplyDelete