I NEVER DREAMED ABOUT SUCCESS. I WORKED FOR IT.

October 24, 2016

V poslednej dobe strašne veľa premýšľam - hlavne nad tým, kam môj život smeruje. Kam smeruje to, čo robím a prečo robím to, čo robím. Pár vecí sa od začiatku vysokej školy zmenili a práve niektoré z nich mi otvorili oči a prinútili ma premýšľať práve nad otázkou, kam smerujem.


Pamätám sa, ako sme na strednej písali slohovku presne na túto tému - kam smerujeme a síce si už nespomínam, čo bolo obsahom tej mojej, práve teraz som v stave, počas ktorého to všetko musím znova zhodnotiť a vybrať si cestu, po ktorej pôjdem. Som šťastná, že som sa, čo sa týka výšky, rozhodla tak, ako som sa rozhodla a toto rozhodnutie určite neľutujem. 

Okrem toho "skutočného života" som takisto premýšľala aj nad smerovaním toho "virtuálneho" - teda blogu. Tento blog je mojou súčasťou a takisto neľutujem ani toto rozhodnutie, ktoré som urobila, keď som si vytvorila. V tej chvíli som chcela robiť to, čo ma bavilo a napĺňalo a inak to nie je ani teraz. Blog ma baví a napĺňa a je to také moje miesto, kde môžem byť kým chcem byť. Takisto ma baví fotenie a aj tomu sa chcem určite venovať aj naďalej, aj keď na to nebolo nejak veľa času, skúsim si ho už konečne niekde nájsť a využiť ho.


Dva týždne dozadu som bola opäť na tréningu z tanečnej a dúfam, že už nenastane taká chvíľa, že si opäť budem musieť dať pauzu. Folklór je ďalšia z vecí, ktorá ma napĺňa a je mojou súčasťou už veľmi, veľmi dlho. Je to ako raz povedala naša trenérka, ktorú obdivujem: "Folklór je životný štýl, buď ho človek miluje alebo nemá rád," a je to čistá pravda :) Opäť som sa rozhodla začať chodiť aj na Yoseikan, pretože aj toto, aj keď je to diametrálne odlišné od folklóru, je niečo, čo je super a čo ma baví.

Tento článok je len taký - automatické písanie - čo mi v hlave ostávalo už fakt niekoľko dní a potrebovala som to dať vonku. Samozrejme, istú predstavu už mám, isté ciele, ktoré by som si rada splnila mám, takže sa môže začať moja nová cesta!     ~Car

14 comments

 1. Držím ti palce v plnení snov a v tom, aby si neprestávala robiť to, čo ťa napĺňa a robí ti neskutočnú radosť. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Držím ti palce v plnení snov a v tom, aby si neprestávala robiť to, čo ťa napĺňa a robí ti neskutočnú radosť. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Je super jednou za čas si utřídit myšlenky, zamyslet se nad tím co člověk vlastně chce a vytyčit si cíle:) tak přeji hodně štěstí)

  ReplyDelete
 4. Články ala automatické psaní a ještě doplněné pěknými fotkami mi tedy vůbec nevadí ;) taky poslední dobou hodně přemýšlím kam v životě vlastně směřuji a co by mě bavilo... z mé VŠ nejsem nějak dvakrát odvařená, ale třeba změním ještě názor... i tak, ujasnit si své priority a cíle je potřeba, nejdůležitější v životě je totož naše štěstí a spokojenost;)

  Ráda bych tě pozvala k sobě na giveaway ;)

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY

  ReplyDelete
 5. Pekné zamyslenie. Držím palce, nech sa ti darí ;)

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  ReplyDelete
 6. Mám rada takéto články, keď bloger/ka píše o tom, čo má práve na mysli. :) Niekedy mám pocit, že tak sa čitateľ môže k autorovi dostať najbližšie. Každopádne, držím ti palce vo všetkom. Je svätá pravda, že sny netreba len snívať ale aj na nich pracovať. Oh, a musím pochváliť fotky, sú naozaj pekné. :) ♥

  ReplyDelete
 7. Jsi jedna z mála, asppoň z toho, co kolem sebe teď slyším, která je spokojená s výběrem dalšího studia. Mimo Tvé další zájmy je to samozřejmě hodně důležitá věc a přeju, aby Tě to bavilo i nadále. :) Fotky jsou krásné ♥ Btw. mohla bych Tě poprosit o hlas? http://bit.ly/2ejW1Mu je to třeba jen potvrdit, byla bych moc ráda. :)

  ReplyDelete
 8. Ja som sa otázkou kamsmerujem alebo chcem smerovať zaoberala hlavne po strednej, keď som mala rok prestávku a potom na vysokej tým padom som si už tuto otazkuu nekladla :D aj keď vlastne momentalne si jju kladiem po doštudovani bakalarskeho stupna :D a vobec tak všeobecne v kazdom smere mojho života. Ono je dobre keď človek ma aspon nejaku predstavu toho čo chce robiť a čo chce od života, lebo zas ak už je na vysokej a stale absolutne nevie čo so sebou chce robiť, tak je to smutne :D. Teda vypadky mame všetci, keď sa napríklad možno jeden týžden alebo mesiac zamyslame nad tým že do riti robime to čo chceme?, ale keď niekto naozaj netuší absolutne čo a ako v jednom kuse, tak to je celé zle. Myslím, že človek vždy dostane odpovede keď bude robiť to čo ho baví a to čo má rád.

  ReplyDelete
 9. Nad rovnakými otázkami stojím i ja; čo sa týka života i blogu. To, že na blog teraz neprispievam tak často ma nesmierne mrzí, no sama neviem, o čom mám písať, čo mám fotiť, čo chcem zdieľať so svetom. Dúfala som, že na Bratislava zaplní inšpiráciou, no zatiaľ je to pre mňa len jedno veľké bludisko a ja sa musím najprv nájsť.
  Ale tebe držím palce - nech sa ti podarí vybrať si správnu cestu a nech si s ňou spokojná :)
  BEELIEVIN // Facebook Page

  ReplyDelete
 10. Držím ti palce, aby se ti všechno splnilo :) Taky jsem nedávno podobně rozmýšlela, ale naštěstí už mám "plán" :)

  SmileThess

  ReplyDelete
 11. Veľmi milý článok! Snáď sa ti podarí splniť všetko, čo by si chcela robiť. Foteniu by si sa mala určite venovať, pretože tieto fotky sú úplne skvelé! ♥
  V poslednej dobe som taktiež veľa uvažovala nad blogom, hlavne počas mojej kratšej pauzy, tak snáď som urobila to najsprávnejšie rozhodnutie.
  CAROLINE

  ReplyDelete
 12. Hodně štěstí v utřídění myšlenek a na základě nich i cílů a dalších kroků. Někdy to nebude jednoduché a budeš muset udělat věci, co by jsi nechtěla, ale po čase uvidíš, že ti je líp. Řiď se ♥.

  theheartissue.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Veľmi pekný článok :) Aj ja poslednú dobu veľmi intenzívne premýšľam nad tým, kam smerujem a ako chcem, aby vyzeral môj život. Je skvelé, že sa ti podarilo vybrať si výšku, ktorá ti sedí a taktiež je fajn, že robíš v živote niečo, čo ťa baví a čo miluješ (myslím tým blog a tancovanie) :) Dúfam, že ani ja výberom výšky nestrelím vedľa a že budem rovnako spokojná ako ty :D

  ReplyDelete