WORK HARD, HAVE FUN AND MAKE HISTORY. (WEEK IN PICTURES)

October 14, 2016

Ahoj! Konečne mám dnes trocha času, aj napriek tomu, že tento týždeň bol asi najľahší, aký mohol byť. Veľa predmetov nám odpadlo a dnes (piatok) mám voľno kvôli nepárnemu týždňu, ale aj tak. Tento víkend si už musím dať dokopy seminárky a aj sa učiť (najneskôr ale od pondelka), pretože v piatok nás čaká náš prvý zápočet z Dejín staroveku. Čo sa ale týka článku, opäť som si pre vás pripravila Week in pictures :)S Dadou sme boli v sobotu v meste na obede, keďže naši rodičia boli preč na predĺžený víkend a nám sa nechcelo niečo si kuchtiť :)Takisto sme aj objavili nový podnik, do ktorého budeme určite chodiť často.

Areál UPJŠ-ky.. v tej oranžovej budove máme väčšinu predmetov z Histórie.


Druhá budova, v tejto máme len jednu prednášku (aby ste si nemysleli, že chodím na Anatómiu, tak nie :DD).Idem sa pustiť do učenia sa, tak si užite víkend a najbližšie sa vám ozvem pri ďalšom článku :)

5 comments

 1. Úžasné fotky :) Tenhle víkend mám taky v plánu začít dělat alespoň něco do školy, ale upřímně se mi tak moc nechce, že nevím, jestli se do něčeho dokopu :D

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. Super fotky :) a s tou školou to máme podobně :D

  ReplyDelete
 3. Hi, lovely post, quite interesting !!


  New post - http://www.sapphireziva.com/2016/10/choker-game-strong.html

  xo, kanchan

  ReplyDelete
 4. Vždycky když vidím kávu a sladké - dortíky, zákusky, makronky atd., dostanu na to hroznou chuť :D Snad jediné štěstí, že teď sedím v kavárně, takže alespoň tu kávu si rovnou dopřeju :D :)
  www.linheart.cz

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky. To oranžové zbarvení působí u všech těch budov tak hezky melancholicky ... člověk by ani neřek, že je to škola. :D

  ReplyDelete