WE ACCEPT THE LOVE WE THINK WE DESERVE

December 28, 2016

Ahojte! Posledné dni sú konečne oddychové a plné toho hlavného, čo počas prázdnin je - pokoja. Ani sa mi nechce myslieť na to, že sa už o chvíľku budem musieť začať učiť na skúšky, ach. Každopádne, zatiaľ takéto veci neriešim (už len spravím jedno zadanie na Úvod do štúdia histórie), a potom mám najbližšie až 9.1. zápočet z Antiky.Len tak narýchlo som vám ešte chcela ukázať diár, ktorý som si na rok 2017 kúpila. Okrem neho mám ešte aj motivačný od ICanAcademy a budem ich používať obe. Nie, žeby som mala Daru nejako veľmi rada, no tento diár ma oslovil hlavne z designového hľadiska, takže uvidíme, čo s ním ešte vymyslím :) Určite ale už konečne oddelím veci týkajúce sa blogu a školy!Včera sme sa s Dadou tak "spontánne" rozhodli, žeby sme sa mohli ísť snowboardovať, a tak sme si všetko pripravili, dnes ráno sme skoro vstali a vybrali sa na svah. Mali sme ešte skipas, takže sme ho využili a celé doobedie sme strávili na svahu. Počasie bolo zo začiatku úplne super, no už ku koncu sa zamračilo a začalo aj snežiť, takže sme boli rady, že sme sa rozhodli prísť ráno a nie na obed. Okrem toho, ráno bolo veľmi málo ľudí a už k obedu ich tam bolo dosť veľa.
Užívajte si ešte tie posledné dni tohto roku, ja si ich určite ešte užijem a teším sa na vás pri ďalšom článku :)   ~Car

10 comments

 1. Ja vôbec diáre nepoužívam. Teda, aspoň som nepoužívala. Minule som v obchode našla jeden taký malý s chutným dizajnom, tak som si povedala, že to skúsim. Stál možno iba nejaké dve eurá, je to papierový diár, nič extra ale myslím si, že pre mňa - človeka, ktorý s diármi ešte len začína, to zatiaľ postačí.
  A neviem sa snowboardovať. Ani lyžovať. Vlastne sa nevenujem žiadnemu zimnému športu - teda ak sa nepočíta vyhýbanie sa ľuďom vo vianočnom mestečku s punčom v ruke a neobliať si bundu. To je niekedy vrcholový šport!

  IVANNA

  ReplyDelete
 2. Diár je pre mňa nutnosť! Všetko si tam zapisujem. A spontánne nápady sú tie najlepšie. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Diár je pre mňa nutnosť! Všetko si tam zapisujem. A spontánne nápady sú tie najlepšie. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. ten diar vyzera velmi pekne!
  Pozyvam na luxusnu GA o Lancome, Biodermu, Dermacol a ine tu:http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/12/narodeninova-ga-lancome-bioderma.html

  ReplyDelete
 5. Ten diár od Dary sa mi tiež páči, avšak už mám na nový rok iný :)

  ReplyDelete
 6. Pekne fotky :) mne kupil diar priatel, takze som si vela nenavyberala.

  ReplyDelete
 7. na ten diár som pozerala v knihkupectve je zaujímavý hlavne obal :)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 8. Mňa teda vôbec nezaujal, viac sa mi páčia diáre od I can academy. :/

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  ReplyDelete
 9. Skvelý článok a ten diár je naozaj krásny :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 10. Tiež som uvažovala nad týmto diárom, no nakoniec mi Dermacol zaslal jeden taký užasný, že tento som si už nekupovala.
  Štýl ženy

  ReplyDelete