DON'T COMPLAIN, JUST WORK HARDER.

January 23, 2017

Ahojte! Dnes som asi vstala ľavou nohou z postele, pretože je to ako zákon schválnosti a nešťastie vytiahnuť na skúške práve jedinú otázku, ktorú sme na prednáškach nemali a pri otázke či by som nemohla odpovedať na inú, pretože všetky ostatné viem, som dostala odpoveď, že nie, pretože tú konkrétne "musím" vedieť aj o polnoci, ach. Tak sa s ňou opäť vidím v stredu a dúfam, že sa aj ona vyspí dobre, nie ako dnes. Okrem tejto neplánovanej skúšky mám v stredu aj skúšku z Praveku, ktorá je spolu s Geológiou najťažšia tento semester. 
Geológiu som minulý týždeň dala na prvýkrát a som rada, že po celom týždni učenia sa, som si dokázala, že na to mám. Asi som mala ísť na čistú geografiu a mala by som pokoj. Nevadí :) Dúfam, že aj vy ostatní skúškové nejak zvládate a vy, čo ešte nie ste na vysokej, že zvládate tie návaly teraz pred polročným vysvedčením. Dnes len takýto krátky report, pretože sa musím ísť učiť, aby som jej dokázala, že aj tie METÓDY viem. Držte palce a majte sa krásne! :)    ~Car
13 comments

 1. Držím ti palce já mám většinou taky takové "štěstí" na otázku jako píšeš ty:/ ale naštěstí jsem měla poslední zkoušku 18. ledna tak se z toho teď vzpamatovávám ;)

  ReplyDelete
 2. ja som na strednej a mám konečne po všetkých písomkach pfuuu :) tebe držím palce ♥

  ReplyDelete
 3. Držím palce! Ja mám skúšky už za sebou nejakým zázrakom. Som v poslednom ročníku a naoko sa zdá, že toho nemám veľa, ale trápim sa diplomkou...


  Flung out of space

  ReplyDelete
 4. Držím palce! Ja som taká rada, že mám teraz v škole od všetkého kľud

  Giveaway o balíček produktov v hodnote 100€

  ReplyDelete
 5. Držím veľmi palce!!! Ja som tento rok tiež opakovala skušku a nebolo mi všetko jedno ale nakoniec to dopadlo celkom dobre takže posielam pozitívnu energiu všade kde sa dá!! :))
  Ivana xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne :) Podarilo sa mi ich dať obe a Pravek dokonca na A, čiže som úplne šťastná! :D

   Delete
 6. Koukám na komentáře, že jsi to velmi úspěšně zvládla, to je vždycky taková radost, když předmět svítí zeleně v Isu :D :) Gratuluji:) A pěkný design blogu :)

  ReplyDelete
 7. tie kartičky si si robila sama?? :D lebo vyzerajú fakt úžasne, mňa by to možno ani nenapadlo si ich tak pekne spraviť ... určite sa potom aj do školy ľahšie učí :) a ten motivačný diárik je super ... minule som naň pozerala v kníhkupectve, ale škoda, že som si ho nekúpila už v septembri :/ držím palce v škole :)

  ReplyDelete
 8. To je super!! Moc se mi to líbí ! :)

  ReplyDelete
 9. och bože držím ti palce nech si vytiahneš to čo chceš :) ty to das ty na to mas ;)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 10. Juuuu a wow ! Na nic víc se nezmůžu a jdu se na ty tvé fotky ještě obdivně koukat ! Perfektní nápad ! :)

  LenaČerge

  ReplyDelete
 11. Krásné fotky. Já bych se s těmi kartičky nedělala. Trhám kousek papíru, píšu téma a házím do misky.:D ale učit se z těch mých trhanců bych samozřejmě nemohla.
  Blog na zabití

  ReplyDelete
 12. Do kelu, to s tou otázkou nasere. Hlavne nerozumiem práve tým učiteľom, ktorý nedajú ani šancu, aby človek ukázal, že to je proste nešťastie a iné témy vie .. :/

  www.nasklee.com

  ReplyDelete