WISHLIST FOR 2017

January 14, 2017


Dlho, veľmi dlho som rozmýšľala, či tento článok napíšem a v poslednej dobe som úplné celá rozhádzaná, neviem čo mi je. Možno je to tým, že spím do 10-11tej (okrem dní, kedy mám niečo už ráno - napr. robotu), alebo tým, že som zvyknutá byť stále medzi rôznymi ľuďmi a potom poobede trávim tak 3 hodiny aj s prestávkami nad učením... no neviem. Každopádne som sa rozhodla tento článok napísať, pretože Wishlist z roku 2016 mi poslúžil ako veľmi dobrý odrazový mostík toho, čo som v 2016 chcela a čo som si aj splnila. V celku som bola veľmi spokojná a aj pre tento článok som sa rozhodla napísať veci aj z kategórie "vecné", aj z kategórie "nie-vecné". Tak poďme na to!

Začneme asi tými vecnými, keďže tu mám obrázok (samozrejme zo stránky polyvore, ktorú na takéto rôzne koláže využívam stále a milujem ju!). Prvými dvoma vecami, ktoré by som si chcela kúpiť už v blízkej budúcnosti, keď na to budú financie sú rifle, keďže mám asi jedny, ktoré sa dajú nosiť (nosím často legíny, takže asi preto) a kotníkové gumáky (?), teda neviem či sú to gumáky, no mne ich pripomínajú. Okrem nich ešte na zimu čiapku a rukavice. Čo sa týka kozmetiky, mala by som si už zaobstarať očnú linku, pretože teraz už dlhšie používam buď tmavý (veľmi veľmi tmavý čierny) tieň, ktorým linku nahrádzam, alebo občas si požičiam (ukradnem) linku od sestry. Parfém od značky Byredo Parfums a konkrétne parfém Bal D'Afrique by som taktiež veľmi rada skúsila, no pri pohľade na cenu ... určite však skúsim aspoň odstrek! Ďalej by som prešla asi na doplnky - vybrala som malú kabelku, ktorá mi už dlhšie v šatníku chýba a na menšie akcie (skúšky a tak) musím nosiť väčšiu, ktorej kapacitu ani nevyužijem. Potom ešte choker, ktorý je teraz hitom, no ja osobne som ešte žiaden neskúšala, ale páči sa mi tento štýl! Úplne prvý obrázok - nový telefón iPhone 6S, ktorého sa ale dočkám najskôr v druhej polovici roka a aj to iba, ak si naň našetrím. Terajší iPhone 5S mám necelý rok, no nekupovala som ho nový a dokopy už má okolo 3 rokov. Som s ním síce veľmi spokojná, no ten vek na ňom už vidieť. No a v poslednom rade, veľmi rada by som si dala aj ďalšie nové tetovanie, každopádne je veľmi otázne, či to bude tento rok, alebo až niektorý ďalší. :)

Z cieľov sa tu niektoré z 2016 budú opakovať, pretože v nich chcem aj naďalej pokračovať, alebo 
som si ich ešte nesplnila a chcela by som.

Fotenie: Toto som vybrala schválne ako prvý cieľ, pretože v posledných pár mesiacov z roku 2016 som sa o to začala oveľa viac zaujímať a chcela by som sa tomu venovať v budúcnosti aj na trochu vyššej úrovni, ako je blog. V tomto odstavci by som spomenula aj fotografický kurz na ostrove Hvar, ale tento sa bohužiaľ tento rok pre mňa nekoná, pretože na to nie sú financie. Budem sa ale snažiť dostať sa tam na ďalší rok!

Vysoká škola: Ako ďalší cieľ uvádzam práve vysokú školu - a cieľ na tento rok je dokončiť prvý ročník. Akurát teraz som z tej školy na prášky, pretože je skúškové a nerobím nič iné, len počítam koľko strán mi ešte treba, no zatiaľ sa to učenie celkom dá. Uvidím ale čo bude počas skúškového v letnom semestri.

Tanečná: Opäť vec, ktorá sa tu opakuje. V minulom roku som písala, že som sa rozhodla k tancovaniu vrátiť a presne to som aj urobila a neľutujem to! Dúfam, že mi to vydrží čo najdlhšie!

Blog: Určite chcem ostať pri blogovaní, pretože sú to najkrajšie spomienky, ktoré si človek môže spätne prečítať a zaspomínať si. Dúfam, že sa už konečne nájdem a nájdem aj ten "svoj" štýl blogovania a že aj vás (nie len mňa) to bude baviť!

Cestovať - Škótsko: Tento rok tento cieľ trošku pomením a síce by som veľmi rada cestovala (je jedno kde), najviac ma láka Škótsko, ktoré musím vidieť! Už som si aj vymyslela takú crazy ideu, že sa tam poberiem študovať na magisterský stupeň, no pred tým si to musím veľmi veľmi premyslieť a ak by som sa takto naozaj rozhodla, musela by som chodiť do roboty veľmi dlho, aby som si mohla zaplatiť len ubytovanie na jeden školský rok. Pre tento rok sa tam ale aspoň chcem ísť pozrieť!

Ateliér: Posledný cieľ ešte z minulého roka, na ktorom som už tak nejak začala pracovať, no trošku sa to zastavilo v slepej uličke a uvidíme, či sa to tento rok niekam pohne, je ateliér, samozrejme na fotografovanie. :)

Okrem týchto cieľov už nemám asi žiadne také "aktuálne". Všetko, čo pribudne počas roka je len bonus a ja sa budem snažiť, aby som si v decembri mohla povedať, že bol tento rok aspoň taký produktívny, ako bol ten minulý. A čo vaše ciele a must-have veci na tento rok? Dajme mi vedieť do komentárov!     ~Car

11 comments

 1. Love the post and thoughtful content!!
  💗Hope you had an amazing weekend!!
  I am glad you enjoyed reading my recent posts and thank you!!
  MyLyfeMyStory

  ReplyDelete
 2. Já jsem si pořídila iPhone SE, což je vlastně skoro stejný model jako je 6S a jsem nadmíru spokojená. Rozdíl mezi mým starým 4S je obrovský :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 3. ten ateliér je skvelý cieľ :) páči sa mi aj wishlist, krásne moderné kúsky :)
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 4. Super seznam. Do Skotska bych se chtěla také někdy podívat. :)
  Find joy in the ordinary

  ReplyDelete
 5. Skvělý seznam! :) Skotsko je můj velký sen už pár let!
  Mr. Kev

  ReplyDelete
 6. Super článok na iphone6 sa aj ja chystam len tiež musim ešte zarobiť.. A čo sa týka tvojih cielov prajem ti aby sa ti všetky splnili :)

  ReplyDelete
 7. Nějaký parfém od Byredo by se mi taky líbil :)
  HAUTE BASICS giveaway

  ReplyDelete
 8. Pekný wishlist a ciele. Moje ciele na tento rok sú hlavne aby som sa k ľudom správala milo a s pokorou a moje must-haves sú určite nejaké telové mokasínky.

  NINAVE

  ReplyDelete
 9. Ja jsem si chtela koupit v Lednu také IPhone 6s nakonec jsem si ho pořídila už v Prosinci :D moc se mi líbí rukavičky :)

  ReplyDelete
 10. Pekné ciele a aj kúsky vo wishliste :) Držím palce s tým fotením, tiež to mám v zozname želaní :)

  ReplyDelete
 11. Pekný wihlist. Mala by som si ich aj ja robit pravidelnejšie. Na tento rok zatial nemám žiadny. Povedala som si, že oblečenia mám na prasknutie, kozmetiku netíham spotrebovávať, tak idem šetriť :-)
  Štýl ženy

  ReplyDelete