PREVIOUS DAYS IN PICTURES

February 16, 2017

Ahojte! Dnes vás vítam pri niekoľkých fotkách z predchádzajúcich dní, ktoré som odfotila ešte počas "prázdnin", ale aj počas pondelkového poobedia, kedy som mala taký fotiaci deň. Odkedy sa začal semester tak máme trošku chaos v rozvrhu a presúvajú sa nám hodiny tu a tam. Pomaly už začíname rozmýšľať aj nad témami na seminárky, ktoré nám vyučujúci zadali a mozog nám opäť začína pracovať na plné obrátky. V pondelok sme boli aj na výberovom konaní na Erasmus a na naše nemilé prekvapenie sme sa dozvedeli, že z tých mála škôl, ktoré máme na výber, si vlastne štúdium v angličtine môžme vybrať len v Instanbule, čo pre mňa rozhodne nie je reálna voľba a v tomto čase by som tam nešla, ani keby to bolo zadarmo. Rozhodli sme sa teda pre Prahu (čo bola v konečnom dôsledku naša jediná voľba) a v priebehu marca by sme mali vedieť výsledky.

Hi! Today's post will be mostly about photos I've taken last days during holidays, but also at the start of summer term. We now have some issues with out timetable, but I hope that it'll be good soon. We are already thinking about out essay's topics for this term.. I just feel I want to do it all now and than have time for something else. On monday we were on meeting about Erasmus and it turned out, that our only possibility is to go on Erasmus to Prague. We decided to try it and we'll know the result next month.
Ešte minulý týždeň som sa konečne dostala aj k tomu, aby som si na starosť zobrala večeru pre celú rodinu ja a inšpirovala som sa z Pinterestu (ktorý je v poslednom čase mojou úplnou závislosťou). Vznikli z toho kuracie prsia zapečené s paradajkami, syrom a šampiňónmi a bolo to veľmi chutné!

Last week I finally decided to do dinner for whole family and it turned out great! I took inspiration from Pinterest. We had chicken breast with tomatoes, cheese and mushrooms!Na InstaStories ste si, tí ktorí ma sledujete, mohli všimnúť, že som zmenila farbu vlasov z blond, ktorú som mala od maturity (čiže viac ako 8 mesiacov) na ryšavú, ktorú som už kedysi mala a myslím, že zo všetkých mi sadla najlepšie. Každopádne, som teraz opäť spokojná!

Some of you may saw this on my Instagram account, but for those who didn't - I changed my hair color and I'm no longer a blonde, but now I'm the redhead!


Minulý týždeň sme aj s bývalými spolužiakmi skočili do mesta na obed, pretože sme sa nevideli veľmi dlho a dobre nám padlo si trochu pokecať a pospomínať. Dúfam, že takéto stretnutia budeme praktizovať častejšie :)

Last week we (me and my ex-classmates) met and went for a lunch. I had really amazing time with them! :)No a tieto fotky sú fotené už tento týždeň. Košeľu (ktorú som si zamilovala), som vám už v nejakom článku ukazovala a mala som ju v pondelok v škole. Skúšala som aj novú kulmu, ktorú som si kúpila a som s ňom nesmierne spokojná - vlny na vlasoch vydržia celé dni a to aj bez laku na vlasy a aj po prečesávaní. Podarilo sa mi odfotiť aj naše lásky - psíkov (teda fenky), ktoré máme doma a milujem ich najviac na svete. Tá prvá je z útulku a máme ju už asi 3 roky, no je to ten najvďačnejší psík, akého som kedy stretla. Druhú máme normálne od malička a je to taký náš sloník.

I took these pictures this week. I love this shirt (in the picture), but I already wrote about it in some other article. And what else is new? I bought a new curling iron and it works amazingly. In next pictures there are our loves - our dogs and I really love them with all my heart.
Držte sa v škole a aj v robote, nech si život užívame plnými dúškami! Dajte mi vedieť, ako 
ste trávili posledné dni vy :)    ~Car

9 comments

 1. Ty nové vlasy ti moc sluší :) A to jídlo vypadá chutně i zdravě :)

  www.double-claire.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. No pěkné, no tak snad ti Praha vyjde, i když si chtěla asi dál,že? Já mám po výběrku a vyšlo mi Holnadsko :) Jojo, s tím střetáváním se s holkama se střední to mám stejné, chce to častějc. Psíčci krásní ♥

  ReplyDelete
 3. Vlasy máš krásne, pristanú ti. Len pozor na vymývanie, ryšavá farba sa rýchlo zmýva. :/

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 4. Vlásky máš perfektné, ja zbožňujem vlny :) Sledujem :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Vlasy vypadají super, působí to na mě jak jahodová vůbec nevím proč:)
  Já už jsem konečně ráda, že je víkend, protože se týden kvůli práci nekonečně táhl:)
  A ta košile je skvělá!

  ReplyDelete
 6. Ach, este ze som hladna :D Vyzera to vsetko super, a ten psik :)

  ReplyDelete
 7. Super fotky:) Veľmi sa mi páči tá košeľa s nášivkami:)

  Saja Frey Blog

  ReplyDelete
 8. Anonymous19.2.17

  mhmmm-.....locks good and delicious ! :))) :D <3...thanks for your post and best wishes from schlossgärten ( http://www.trauttmansdorff.it )! :) Anja

  ReplyDelete