VALENTINE'S MAKE-UP (ELNINO) + VÝHERCA GIVEAWAY

February 13, 2017

Ahojte! Dnes sa nám začal letný semester a teším sa hlavne z toho, že som opäť medzi ľuďmi, pretože počas skúškového som sa von z domu dostala len občas alebo keď som šla do roboty. Na druhej strane máme takú vec.. s rozvrhom.. aj vy máte na začiatku semestra vo všetkom taký chaos? Dajte mi vedieť do komentárov. Ale teraz už prejdime na tému dnešného článku. Ako iste viete, zajtra je Valentín a práve na túto tému som si pre vás pripravila toto líčenie :)


V tomto článku sa zameriam na tieto tri produkty, ktoré mi na zrecenzovanie poskytol e-shop elnino.sk (parfemy-elnino.sk), za čo im veľmi pekne ďakujem. Prvým z nich je rúž od značky Luana Cosmetics, môj je konkrétne v odtieni Red Moon. Je to klasický rúž, ktorý má ale úžasnú vôňu - mne pripomína vanilku. Na perách drží veľmi dobre, akurát zanecháva stopy (na pohári, keď pijete, atď), ale to robí väčšina rúžov - nestáva sa mi to zatiaľ len pri matných rúžoch. Takisto pri nanášaní stačí jedna vrstva. :)
Druhým produktom a mne najviac pripomínajúci Valentín, je Lícenka v tube od značky Makeup Revolution. Nanáša sa veľmi jednoducho a poradí si s ňou takisto aj štetec, čiže ju veľmi dobre vyblendujete. Ja osobne ju nenosím každý deň, pretože v sebe má aj trblietky, ale na pleti ich vidieť len minimálne. Čo sa týka jej vône, nepripomína mi nič konkrétne - vonia ako väčšina kozmetiky bez špecifickej parfumácie. Táto je v odtieni Rush
No a posledným z produktov je Očná linka od značky Max Factor. Ide o vodeodolnú očnú linku, moja je v odtieni 1 - Deep Black. Čo sa týka výdrže, na očiach drží celý deň, akurát ja som mala trošku problém s jej odlíčením. Použila som síce utierky na vodeodolný make-up, ale s nimi si nie som celkom istá - čiže môže byť chyba práve v nich. Aplikátor je taký "tvrdý" - neohýba sa, ako pri niektorých linkách. Aplikácie je teda veľmi jednoduchá a ja osobne som si túto linku veľmi obľúbila. Na poslednej fotke môžte vidieť všetky tri veci v praxi - ako modelku som využila svoju sestru :)


Dúfam, že sa vám líčenie páči a teraz by som rada prešla k vyhodnoteniu Valentínskej Giveaway. Síce bola pôvodne plánovaná až do zajtra (14.2.), ale keďže na zajtra neplánujem žiaden článok, rozhodla som sa ju vyhodnotiť ešte dnes. Z celkového počtu komentárov som žrebovala číslo cez portál random.org a vyšlo mi číslo 17, ako môžte vidieť aj na obrázku nižšie. Slečne som napísala e-mail a gratulujem! Teším sa na vás pri ďalšom článku!    ~Car

4 comments

 1. Tobě to líčení ale sluší :)) Linky vypadají super, jojo, zmatky a to je ta škola jen chvilku, klasika :D

  ReplyDelete
 2. ako sa podobáte so sestrou :) tá lícenka je skvelá, myslela by som si, že je príliš glitrovaná, ale naozaj vyzerá príjemne prirodzene :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 3. Veľmi ti to pristane :), mne zanechávaju azda všetke rúže stopu na pohároch :) aj matné :(
  LIFE IN PICTURES BY LU

  ReplyDelete
 4. veľmi pekné, v jednoduchosti je krása :)
  Drew's Beauty

  ReplyDelete