INSPIRED BY PALEO

March 05, 2017


Ahojte a krásny víkend! Ako si ho užívate? Ja som bola včera v robote a povedala som si, že potom, keď prídem domov, tak napíšem niečo do seminárky (že už by sa konečne patrilo), ale akurát som si pozrela 6 epizód zo seriálu a išla spať. Dnes som vstala okolo obeda - konečne som si trošku po tomto týždni pospala a po obede som sa konečne dokopala písať seminárku. Napísala som 3 strany (z 12-ich) a teraz sa o chvíľku poberiem učiť sa na zajtrajší zápočet mapové značky.


Čo sa ale týka článku, chcela som sa s vami podeliť o "karty", ktoré som si v priebehu tohto (alebo minulého?) týždňa kúpila v Pantha Rhei. Začiatkom týždňa som sa rozhodla, okrem iného, pokračovať v stravovaní spred skúškového a tieto kartičky sa mi hneď zapáčili. Určite nechcem byť 100% paleo, pretože to by som asi ani nedala, no každopádne inšpirovať sa stojí za to! Okrem týchto kartičiek veľmi rada hľadám inšpiráciu aj na pintereste, ktorý je už dlhšiu dobu mojou závislosťou :)


Dnes len takýto kratší update-ový článok :) Napíšte mi čím sa v živote
najviac inšpirujete vy ;)     ~Car

4 comments

 1. Já chodím i pro inspiraci na své oblíbené blogy, když například hledám, co uvařit z určité suroviny, tak jdu asi jako první tam.

  Piosek

  ReplyDelete
 2. fííha takéto som ešte nevidela, peknééé :)

  ReplyDelete
 3. Mne sa celkovo velmi paci napad paleo ale ano, urcite by som ho striktne nedodrziavala.

  ReplyDelete
 4. Ja obdivujem ľudí, ktorý sú schopný proste dodržiavať papleo ako životný štýl nonstop a striktne. Ten nápad očisty tela je jedna vec, a je to fakt super, ale či by som tak mohla fungovať tak veľmi neviem :D. Ale tie kartičky receptv vyzerajú užasne! ^_^
  Tiež inak takto som chcela začať písať diplomovku tento víkend a namiesto toho som si stiahla 5 sérií chicago fire, lebo kedy je vhodnejší čas na nárazové pozeranie seriálov ako vtedy, keď máš milion povinností :D

  ReplyDelete