DAYS IN PICTURES

April 11, 2017


Ahojte a vítam vás pri novom článku! Dnes som si konečne poriadne oddýchla, keďže odvčera sa mi začalo voľno. Včera som sa večer ešte prinútila dopísať aspoň jednu seminárku a som rada, že som ju dopísala, pretože toho je ešte veľa. Pred chvíľkou som si otvorila mail od Karlovej univerzity s pokynmi, čo sa týka Erasmu a som z toho dosť zúfalá, venovať sa tomu budem asi až zajtra, pretože dnes sa mi už nechce. Pre vás mám ale pripravených niekoľko fotiek, ktoré vznikli v posledných dňoch.
Konečne sa začína obdobie, kedy už nie je až taká zima a kedy je už znateľné, že je tu jar. V posledných dňoch som mala dobrú náladu aj vďaka rôznym kvitnúcim stromom, na ktoré sa skvelo pozerá!


Pri písaní seminárok som sa na istú chvíľu "presťahovala" na terasu, kde som "pracovala". Samozrejme, robila som všetko iné, len nie veci týkajúce sa seminárok... stratený prípad.


Nový prírastok v podobe prsteňa, do ktorého som sa zamilovala na prvý pohľad.


Zatiaľ som ju ešte nedočítala, no začiatok je super, tak uvidíme :)Chvíle strávené v knižnici :)
Pohľad na jednu z mnohých budov našej UNI :) Dajte mi do komentárov vedieť, ako ste sa mali vy, 
budem veľmi rada!    -Car

5 comments

 1. Super nápad takýto článok s fotkami, ktoré si počas dňa vytvorila. My sme mali v škole akciu kde sme obsluhovali ako trieda, takže som ani moc voľného času nemala. Inak ja sa tiež dosť často vyberiem na balkón učiť, ale nikdy to nedopadne podľa mojích predstáv - pretože je všetko zaujímavejšie ako učenie :D PS : ten prsteň je naozaj krásny ♥♥

  ReplyDelete
 2. Skvelé fotky, tieto články mám veľmi rada :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 3. Takéto články mám najradšej :) Keď je už krajšie počasie, tak sa tiež rada učím na balkóne alebo na nejakom mieste vonku :)

  ReplyDelete
 4. krásne počasie u nás sneži prsí takže krásne aprílové počasie máme :D

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  ReplyDelete