ILLUMINATE BY ASHLEY TISDALE

April 30, 2017


Stalo sa vám niekedy, že ste na e-shope našli niečo, do čoho ste sa "zamilovali na prvý pohľad"? Mne sa to stalo práve s touto paletkou, ktorú som si hneď na to aj objednala a tešila sa z nej ako malá. Objednávala som si ju z e-shopu notino.sk, konkrétne ju nájdete tu: Illuminate by Ashley Tisdale. Na e-shope ju nájdete v oboch odtieňoch - Beach Goddness a aj Night Goddness. Dlho som rozmýšľala a nevedela som sa rozhodnúť, ktorú si objednať, nakoniec ale vyhrala tá svetlejšia - Beach Goddness. Paletka vznikla v spolupráci kozmetickej značky BH Cosmetics s Ashley Tisdale, ktorá osobne odtiene vybrala. Ashley mám rada, sledujem ju aj na Instagrame, čo ma však mrzí je, že na e-shope nie je viac kúskov z jej "kolekcie", ktoré by som rada mala doma tiež.Paletka dokopy obsahuje 12 tieňov - 9 očných tieňov, lícenku, bronzer a rozjasňovač (aspoň ja ich tak používam) a je to tak výborná paletka na cesty. Na moje prekvapenie nie je ani veľmi veľká, čiže mala by sa zmestiť do každej kozmetickej taštičky. Jednotlivé odtiene, ako môžte aj na obrázku vidieť, sú pomenované po exotických ostrovoch - ako napríklad Bora Bora, Fiji, St. Lucia, atď. Cena paletky je 18,70€ a určite k tejto v mojom prípade pribudne aj druhý odtieň, pretože je veľmi dobre pigmentovná a s odtieňmi sa aj dobre pracuje. Budem rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či ste už o tejto paletke počuli, prípadne či máte doma inú paletku od BH Cosmetics :) (Ja mám aj paletku Galaxy Chic, ktorú som od sestry dostala na Vianoce a tá je rovnako super!).   ~Car

8 comments

 1. To som vôbec nevedela, že Ashley má vlasnú paletku, ale zamilovala som sa do nej ♥ sú to krásne odtiene, ktoré sa vždy hodia :)

  ReplyDelete
 2. To sa ti ani nečudujem, že si sa zamilovala na prvý pohľad lebo aj ja. A taktiež som nevedela že Ashley ma vlastnú paletku :)

  ReplyDelete
 3. To sa ti ani nečudujem, že si sa zamilovala na prvý pohľad lebo aj ja. A taktiež som nevedela že Ashley ma vlastnú paletku :)

  ReplyDelete
 4. ja viem že je to hrozné ale kebyže Ashley nemá túto paletku už by som aj zabudla že sa nejako stále vyskytuje :/ :D ale tá paletka je ozaj krásna, mám rada takéto neutrály s ktorými sa dá ale stále dosť hrať :)
  Ivana xx
  Truwoman PINK FB page

  ReplyDelete
 5. Táto spolupráca/paletka šla akosi mimo mňa a až doteraz som o nej vôbec nevedela - čo je škoda, keďže vyzerá úžasne ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 6. Veľmi sa mi páčia jemné, neutrálne očné tiene ♥ Dajú sa využiť aj v každodenných líčeniach :) ✿

  * Giveaway - Cerruti 1881 *

  ReplyDelete
 7. Tak jsme si zavzpomínala na mé děstské/pubertální léta s HSM :D Paletka je krásná, pěkné, jemné odstíny :)

  ReplyDelete
 8. Ojojoooooj ! Paletka vyzerá naozaj veľmi, veľmi lákavo ! A musím pochváliť šikovné fotografie ! :)
  NarodeninováMaryKayGIVEAWAY

  ReplyDelete