MACADAMIA OIL EXTRACT SHAMPOO

May 06, 2017


Posledných pár týždňov sa tento šampón stal mojim obľúbencom v kúpeľni. Narazila som naň pri nejakej z mojich posledných objednávok z e-shopu notino.sk, kde som si spolu s ním objednala rovno aj olej z tej istej rady/sady. Šampón je od značky Macadamia a nie len, že je veľmi dobrý, aj veľmi dobre vyzerá - prevedenie je naozaj krásne. Obsahuje extrakt z makadamiového oleja a je vhodný pre všetky typy vlasov. K vlasom je šetrný a zároveň ich aj hydratuje. Spolu s ním používam aj masku na vlasy Orofluido, o ktorej som písala v niektorom z minulých článkov a tak moje vlasy už nepotrebujú ďalšie prípravky. Rozčesávajú sa ľahko, sú jemné a lesklé.


Veľmi praktické balenie - spočíva v tom, že vrch šampónu len zatlačíte a on sa otvorí, potom ho zatlačíte späť a šampón sa zatvorí (chápete? či ani nie?) :D S takýto uzáverom mám práve aj sprcháč a som z toho unesená! Objem balenia je 400 ml a zaplatíte zaň 2,10€. Pomaly sa mi už míňa a ja mám v hlave takú menšiu "vojnu", či si ho objednať znova, alebo siahnuť po niečom, čo som zatiaľ ešte neskúsila, každopádne tento určite odporúčam! No a tá vôňa... to vám snáď ani nemusím opisovať = krásna! Určite mi do komentárov dajte vedieť, aké produkty na vlasy (šampóny) používate vy :).    ~Car


6 comments

 1. Tak ten vypadá úplně krásně :) I ta cena je suprová! Ráda bych viděla i foto vlasů po používání třeba :)

  ReplyDelete
 2. Wow, vyzerá lákavo ! :) Ja mám rada šampóny WELLA Oil Perfections, myslím , že obsahujú arganový olej, ale nie som si 100% istá :)
  NarodeninováMaryKayGIVEAWAY

  ReplyDelete
 3. Už dlouho si na tuto řadu brousím zuby, protože se mi strašně líbí to jejich balení a navíc jsem na ně četla recenze a doufám, že budou i fajnové. BEAUTYPUSINKA

  ReplyDelete
 4. Túto značku poznám a je vynikajúca. Mala som z nej len masky na vlasy a odporúčam ich.

  AN Beauty Blog

  ReplyDelete
 5. Už len kvoli tomu ako vxzera by som si ten sampon kupila krasny obal ma :D

  www.teenmumy.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. Ja by som sa asi bála, že bude vlasy zaťažovať. Olej Orofluido mám teraz a ako nejaký zázrak mi to nepríde práve naopak dosť ma sklamal, ale každá máme iný typ vlasov.
  Bianka

  ReplyDelete