YADAH ~ ANTI-T SERIES (MINIKIT)

May 29, 2017


Ahojte! Dnes pre vás mám recenziu na produkt od značky Yadah s názvom Anti-T Series (Minikit). Ide teda o malú sadu prípravkov na čistenie pleti. Sada obsahuje 3 produkty - čistiacu penu, tonikum a krém. Na zrecenzovanie mi túto mini-sériu ponúkol e-shop BBcosmetic, za čo im veľmi pekne ďakujem. Dlho som sa odhodlávala tieto produkty skúsiť a pár týždňov dozadu som im konečne dala šancu. A ako to s nimi dopadlo? Poďme sa na to pozrieť.

Čistiacu penu som skúšala prvýkrát a bola som veľmi milo prekvapená. Penu som po tvári rovnomerne rozotrela a krúživými pohybmi som si pleť premasírovala. Potom som si pleť umyla vlažnou vodou a všetok make-up bol preč - dokonca aj odolná ceruzka na obočie. Oči som si následne ešte odlíčila aj micelárnou vodou s agránovým olejom.

Hi! Today I have a review for you of the Yadah branded product called Anti-T Series (Minikit). It's a small set of skin cleansers. Set contains from 3 products - bubble cleanser, toner and emulsion. I have this set from e-shop BBcosmetic and I'm so grateful, that they offered me this, so I can try it and tell you about it. I was determined to try this products and a few weeks ago, I finally gave them a chance. And how did it go? Let's find out!

I tried foam cleanser for the first time in my life and I was very surprised. After using this foam I washed my face with warm water and all of my make-up was gone - even a durable eyebrow pencil, but I also cleaned my eyes with a micellar water after then.
Druhým krokom bolo tonizovanie pleti tonizačnou vodou (na obrázku nižšie), kde som si ju dala na vatový tampónik a len som jednoducho potrela celú tvár. Na zadnej strane každej z týchto fľaštičiek je okrem čínskeho (alebo kórejského?) písma aj anglické vysvetlenie, na čo sa daný produkt využíva. 

Posledným krokom bolo hydratovanie pleti krémom (Emulsion), s ktorým som trošku zápasila, pretože krém z obalu ide veľmi ťažko. Na druhú stranu sa vám pri prípadnom páde skoro nič nevyleje. Všetky tri produkty majú rovnakú vôňu - takú sviežu, mne pripomína citrus. Cena tejto sady je $22 (čo je v prepočte približne 19,65€) a čo sa týka dopravy, tá ma veľmi milo prekvapila, pretože produkty som mala v priebehu asi 3-4 dní (už si to presne nepamätám, ale nečakala som, že to bude tak rýchlo). Po použití peny a tonika bola moja pleť trochu suchá, no nanesenie krému to vyriešilo a na dotyk bola pleť veľmi jemná a hydratovaná. Balenie tonika a krému naviac obsahovalo aj ochranný uzáver, čiže s istotou viem, že produkty boli nové. Budem rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či túto značku poznáte, prípadne, či ste si už z e-shopu BBcosmetic niečo niekedy objednávali :)   ~Car

The second step was toning the skin with Anti-T Toner (picture below). On the revers side of each of this bottle, you can find as well as Chinese (or Korean?) signs, also an English explanation of what the products are used for.

The last step was to moisturize the skin with a cream (Anti-T Emulsion). All the products have the same smell - it reminds me the smell of citrus. The price of set is $22 (which is about 19,65€). And the shipping? I was really surprised, because I didn't expect it to be so fast. I had products in about 3-4 days (don't remember exactly, but it was really fast). After using foam and toner, my skin was a bit dry, but the application of the cream solved it and the skin was very smooth and hydrated. And for the end, I must say, that both toner and emulsion packaging included a protective cap, so I know, that the products were new. Let me know in the comments below, if you know this brand or wheder you ordered something from BBcosmetic e-shop :)     ~Car


5 comments

 1. Great review!
  Have a nice day!

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 2. Prvé, čo ma zaujalo (a určite nie som sama), bolo balenie - je krásne ❤
  Produkty vyzerajú veľmi zaujímavo, svieže citrusové vône mám veľmi rada, takže si myslím, že by sadli i mne - musím sa po nich poobzerať :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 3. Hello Dear!
  Thank you for the review, it helps me a lot. I have tried BB cream from Yadah and want to try their skincare. I love your photos:)

  Thank you for your lovely comments on my blog. I'm following you now, please follow me back. Let's keep in touch!

  loves,
  www.saycintya.blogspot.com

  ReplyDelete