CRY, IT'S OK. IT'S HUMAN.

June 21, 2017


Je streda ráno, 7:30, zvoní mi budík. Posuniem ho teda ešte o 10 minút, pretože mojich 10 minút naviac v posteli mi nikto ráno nevezme. Konečne sa z postele dostanem, keď je 7:46 a rýchlo na seba hodím svoj outfit do fitka. Namaľujem si obočie, čo je vlastne jediná vec, ktorú urobím v rámci makeupu, vyčistím si tvár a zopnem vlasy do copu. Umyjem si zuby a z kuchyne narýchlo beriem banán a Magne B6. Zastavím sa ešte u mamky v robote a vezmem peniažky, ktoré jej treba dať na účet. Potom som už na ceste do Košíc, pretože o 8:30 ma uz čaká Imi, tréner vo fitku. Cestou ešte zjem polku banána, pretože viac už ani nevládzem.

Do fitka prichádzam na čas, hodím veci do skrinky, vezmem si uterák a vodu a už cvičím. Najprv beh, pár cvikov na zahriatie a rozcvička, potom celotelový tréning. Cvičí sa mi zle, nie ako iné dni a aj napriek tomu, že ma Imi hecuje, nejak mi to dnes nejde. Poslednú sériu ani nedocvičím celú, pretože mi je nejak špatne. Nevadí, idem si dať strečing a potom sa nejak dostanem do šatne, kde rozmýšľam, z čoho mi je vlastne zle. Neviem. Po asi 20 minútach sa dostávam do auta a píšem mamke, že idem domov, pretože mi je zle. No a potom to na mňa príde. A pochopila som. Mala som len slabšiu chvíľku a potrebovala som sa konečne vyplakať, pretože zadržiavať emócie v sebe nie je dobré. Po asi 10 minútach plaču a počúvania obľúbeného playlistu mi je dobre a môžem pokračovať v mojich plánoch na tento deň. 

Týmto článkom, okrem toho, že je to taký môj citový výlev, vám chcem len povedať, že je úplne v poriadku ukazovať emócie, či už sú šťastné, smutné alebo akékoľvek. Je to hlavne ľudské a v mnohých prípadoch - dostať to von - pomôže. Zajtra mám skúšku, poslednú a dúfam, že ju spravím. Potom sa možem konečne začať venovať blogu naplno.. Dnes len toľko, držte sa a majte sa krásne!     ~Car

5 comments

 1. V posledných dňoch, respektíve možno až týždňoch sa aj ja cítim tak... nechcem povedať smutne, ale psychicky je toho na mňa veľa - najmä kvôli skúškam. Na jednu stranu ich chcem mať už všetky za sebou, nech si môžem užívať prázdniny, no na druhú sa už nevládzem učiť. Moja mozgová kapacita je úplne plná a z každodenného stereotypu som už vyčerpaná, čo sa často končí práve chuťou všetko to vyplakať - a ako hovoríš - je to úplne v poriadku.
  Pevne verím, že sa ti dnešná skúška podarila a už si môžeš užívať prázdniny!

  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 2. Och tak ja mám slabé chvíľky teraz skoro stále, som precitlivená. :D

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 3. Napísala si to veľmi pekne :)

  www.frenchstyle.eu

  ReplyDelete
 4. krásny článok , velmi pekne podaný ;)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 5. Nie nadarmo sa hovorí, že plač uvoľňuje stres a, že pomáha, aj keď ja osobne sa viem rozrevať aj sa úplnú hlúposť, ale v takýchto situáciach naozaj niekedy na škodu sa takto vyventilovať:)!
  The Noela

  ReplyDelete