EASY EYE MAKE-UP WITH ELNINO :)

June 09, 2017


Ahojte a vitajte pri novom článku. Dnes som si pre vás pripravila ukážku a recenziu vecí, ktoré denne používam na nalíčenie sa. Článok píšem v spolupráci s e-shopom parfemy-elnino.sk, ktorý mi tieto produkty na vyskúšanie poskytol a za to veľmi pekne ďakujem! Začnem hneď prvým produktom, ktorý používam po nanesení make-upu a vykontúrovaní tváre - očné tiene. V poslednej dobe si robím v podstate to isté líčenie očí, maximálne s malými obmenami odtieňov. Používam paletku od značky Gabriella Salvete v odtieni 01 Rose. Prvým krokom je použitie svetlého tieňa (z paletky prvý alebo siedmy zľava - podľa toho, ako sa v to ráno/poobede cítim - či chcem matný alebo lesklý základ) na celé viečko oka, skoro až po obočie. 

Okrem svetlého používam ešte ďalšie dva tiene - jeden na celé pohyblivé viečko a druhý - väčšinou najtmavší - na vytieňovanie vonkajšieho okraju viečka. Používam ich v kombinácii: (všetko v paletke zľava) 3-4, 5-3 alebo ďalšou z mojich obľúbených kombinácii sú odtiene 9-10. Paletka je veľmi dobre pigmentovaná, výhodou je aj pribalenie obojstranného aplikátora a aj jej cena: 7,83€.


Po nanesení očných tieňov sa presúvam na úpravu obočia, na ktorú používam paletku od značky Revolution - Eyebrow Kit, ktorá okrem malého a šikovného štetčeka obsahuje takisto aj malú pinzetu. Predtým som používala ceruzku od Catrice, ktorú ešte stále občas vytiahnem, pretože je s ňou úprava obočia o trošku jednoduchšia, no výsledok sa mi viac páči s touto paletkou a postupom času som si zvykla a už to ide oveľa rýchlejšie, ako predtým. Používam ten najtmavší odtieň, ktorý potom ešte zafixujem voskovým krémom, ktorý je súčasťou balenia (ten posledný biely). Paletka obsahuje aj zrkadlo, ktoré ja síce nepoužívam, pretože sa líčim pri veľkom zrkadle, no na cesty je to určite dobrý pomocník! Tento kit mám v odtieni Light Medium a cena v e-shope je: 3,01€.No a posledným krokom je riasenka. Niekedy si robím aj očnú linku, no to len zriedkavo a rúž si dávam tiež len občas, čiže riasenka je posledným krkom môjho líčenia vo väčšine prípadov. Používam túto riasenku od značky Essence - I Love Extreme Volume Mascara a mám ju v odtieni Ultra Black. Som s ňou veľmi spokojná, používam jej len malé množstvo, pretože "farbí" veľmi intenzívne a ja nemám rada príliš veľa riasenky na očiach. Na poslednej fotke môžte vidieť môj každodenný make-up - táto fotka bola fotená včera, kedy som išla do školy kvôli stretnutiu z exkurzie :)      ~Car


9 comments

 1. I have a similar palette from Make Up revolution. The shades are so pretty
  xx

  Coco and Jeans By Marisa

  ReplyDelete
 2. Odtiene paletky Rose vyzerajú krásne ❀ Veľmi nádherná fotografia ♥

  ❀ Blog de la Licorne ❀

  ReplyDelete
 3. Paletka od GS má skvelú pigmentáciu a dobre sa mi s ňou pracuje. :)

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 4. Paletky na oči aj obočie sa mi veľmi páčia :) A krásne fotky! :)

  Candy | C a n d y G r a n t

  ReplyDelete
 5. Túto paletku som si kúpila ešte v zime a mám ju veľmi rada. Tie svetlé tiene sa mi zdajú slabo pigmentované, no ostatné sú vynikajúce. Najradšej pracujem s podobnými typmi farieb z paletky ako ty. Ideálne ružové alebo tie ružovo-hnedé.

  ReplyDelete
 6. Paletka je krásna. Pekné a univerzálne farbičky.

  AN Beauty Blog

  ReplyDelete
 7. Tuhle řasenku jsem používala někdy ve 13 letech, měla jsem ji moc ráda. :)

  ReplyDelete
 8. Nádherné fotografie! <3 Aj líčenie pôsobí veľmi pekne a príjemne :)

  ReplyDelete
 9. The first palette is so beautiful. She has very nice colors and she looks very good.

  Moj mali kutak

  ReplyDelete