FOOD DIARY #1

July 09, 2017


Raňajkáreň Rozprávka bola už dlhšie na mojom zozname miest, ktoré chcem navštíviť a v piatok ráno sme sa s Dadou konečne rozhodli ísť na raňajky (alebo skôr to bol už Brunch) práve do tejto reštaurácie. Predtým som bola ešte vo fitku, kde som si fajne zacvičila a tento zapečený chlebík bol takou mojou odmenou.
Okrem jedla sme si obe dali aj zelený čaj, ktorý bol výborný. V piatok poobede som si konečne začala šiť kostým na LARP, aj keď len také základné veci, ktoré sa dajú aj ručne. Vystrihla som si látku na plášť a urobila nejaké menšie úpravy, no celkovo dokopy to dám až s mamkou na stroji.Piatková večera - kari kuracie prsia na jablkách - recept TU.


V sobotu ráno sme sa s Dadou vybrali na výlet do Bardejovských kúpeľov, v ktorých sa konali aj trhy - v rámci kúpeľných dní. Obed sme si dali v reštaurácii, kde papáme skoro stále, keď chodíme do kúpeľov. Pred odchodom sme sa zastavili ešte v meste v bare, kde sme si dali drink (ja samozrejme nealko) a potom sme sa vydali späť do Košíc. Dada sa mala večer stretnúť ešte so spolužiakom a mali sme trocha času, tak sme sa ešte potúlali do obchodoch a opäť som si nakúpila pár knižiek.
No a dnes sme si urobili taký voľnejší deň, pozerala som nejaké epizódy zo seriálu a pokračovala v šití kostýmu. Hľadala som strihy na šaty na internete a zajtra ideme s mamkou ešte do mesta dokúpiť nejaké veci, ktoré nám ešte chýbajú. Zaujímalo by ma - taká otázka na vás - chceli by ste článok aj z LARP-u? Moje dojmy a tak, keďže tam idem teraz po prvýkrát? :) Tak sa zatiaľ majte a ďalej užívajte prázdniny!     ~Car

6 comments

 1. Mňam, tak toto vyzerá veľmi chutne :) a ja si myslím, že článok z LARP bude skvelý, ja som za :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 2. Tolika dobrot! Všechno vypadá skvěle ♥

  Another Dominika

  ReplyDelete
 3. Do Rozprávky sa nejaký čas chystám aj ja, je to čarovné miesto :)

  ReplyDelete
 4. Wow, amazing photos!
  Have a lovely day, dear!

  ReplyDelete
 5. Nádherné fotky :) O tom jedle ani nehovorím! Narobila si mi poriadne chute a tá reštaurácia vyzerá úžasne :)

  www.frenchstyle.eu

  ReplyDelete
 6. Miluji tyhle malý kavárničky, úžasnej interiér, krásná relax zona ♥ Přesně takovou musím najít i v Praze

  ReplyDelete