LAST (FEW) WEEKS :)

July 05, 2017


Ahojte! Tak sa naozaj po dlhšom čase ozývam. Ešte počas skúškového som si stále hovorila, že chcem písať články, dokonca mám veľa nápadov a konceptov, ktoré s vami chcem zdieľať, no po poslednej skúške som začala prázdniny akčne a odvtedy som sa ešte nezastavila. Behám tu a tam, chodím cvičiť do fitka (teraz naozaj poctivo, haha), na kúpalisku som bola už dvakrát, v robote už trikrát... a tak no, užívam si prázdniny naplno. Tento článok je len také menšie zhrnutie tejto doby, počas ktorej som tu nebola a už sa teším na ďalšie články!

Čo sa týka skúškového, urobila som všetky skúšky na prvýkrát, čo ma nesmierne teší a som rada, že z tohto ročníka už nemám žiadne resty, pretože s prichádzajúcim odchodom na Erasmus by som to všetko asi nedala. O Erasme budete počuť určite ešte veľa, no zatiaľ ešte len očakávame "arrival package", ktorý by mal prísť koncom tohto mesiaca. So školou to bude ešte náročné, no určite vám dám vedieť, ako to prebieha.


No a teraz už k prázdninám. Nedávno sme si aj s Dadou objednali plavky na Aliexprese a obe sme veľmi spokojné. Tie na fotke sú moje a spolu s nimi mi prišiel aj veľmi pekný šperk (bižu), ktorý ma príjemne prekvapil.


Pred niekoľkými dňami sme boli aj s rodinkou na grilovačke, na ktorú nás pozval majiteľ reštiky vo vedľajšej dedine 
a ktorú sme si veľmi užili.


Viac fotiek z tých predošlých dní ani nemám, pretože aj keď som so sebou ťahala foťák, nejak nebol priestor všetko zaznamenať, tie ďalšie sú už z cesty a z arálu Folklórneho festivalu vo Východnej, na ktorý chodím rada každý rok a nesmierne si užívam tú atmosféru. Tento rok už síce nie ako účinkujúci, no aj tak je to skvelé!


Náš skvelý vedúci :) Aj keď nie som členom Borievky oficiálne, považujem sa zaňho a ľudí odtiaľ mám veľmi rada. Pre dnešok len takto, s niekoľkými fotkami a prianím krásnych prázdnin! Vidíme sa pri ďalšom článku!     ~Car

8 comments

 1. Great post and beautiful photos!

  ReplyDelete
 2. Such a beautiful post dear! Love the photos!

  I'm following you on GFC,#90 :)

  mystylishcorner.blogspot.ba

  ReplyDelete
 3. Plavky se mi velmi líbí! Skvělé fotky..

  ReplyDelete
 4. Aké super fotky!
  Na Východnej som nikdy nebola, ale určite by som to tam raz chcela zažiť.

  ReplyDelete
 5. Fotky jsou krásné! :) Užívej si léto i dál :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 6. Moc se mi líbí fotky! :)
  A gratuluji ke složení úspěšně ročníku, to je to hlavní. (A nikdo pak nemusí hrotit přes prázdniny, že něco není!)
  Pořádně uživej léta! :)

  www.fakynn.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. Beautiful photos! <3
  I follow you :)
  allixaa.blogspot.com - klik

  ReplyDelete