TIME FOR CAFFEE IS EVERYTHING, BUT STILL...

July 17, 2017


Ahojte a vítam vás pri novom článku! Včera som sa vrátila z LARP-u, o ktorom chystám samostatný článok, no vzhľadom na to, že som nemala foťák a na mobil som odfotila len pár záberov (keďže sme ho kvôli obdobiu - stredovek - mohli mať len ukrytý a v tichom režime), tak čakám na oficiálne fotke a zopár ich vyberiem aj do článku.

Dnes sme s Dadou boli po dlhšom čase na kávu. Ako už hovorí aj nadpis, čas venovaný káve je pre nás (niektorých samozrejme) čas dňa, ktorý venujeme sebe a odreagovaniu sa. Počas LARP-u - čiže počas 5 dní som kávu nemala a aj napriek tomu, že som ju mať mohla, povedala som si, že 5 dní bez nej vydržím a dám si taký "kávový detox". O to viac som sa na ňu dnes tešila a o to viac som si ju užila. Boli sme s Dadou po prvýkrát v novej kaviarni v Košiciach v Optime - Mr. GOLD - a bola som viac ako spokojná. Ako aj s obsluhou, tak aj s prostredím a aj kávou.


Okrem kávového detoxu som si počas týchto dní dala pauzu aj od internetu - takú dobrovoľno-nedobrovoľnú, vzhľadom na to, že som tam nechytala dáta, ale bolo to super. Človek si tak popri tom uponáhľanom živote uvedomí, že bez internetu sa počas jedného dňa stane oveľa viac vecí, ako inak vnímame. Má čas trošku aj premýšľať a urovnať si v hlave všetky veci. O LARP-e ale viac v samostatnom článku, teraz by som chcela prejsť k vyhláseniu víťaza giveaway, ktorá skončila ešte 14.7., ale nebola som doma, čiže preto vyhlasujem až teraz :) Žrebovala som z celkového počtu komentárov klasicky cez random.org, vyšlo mi číslo 2, takže vyhráva komentár:


Slečne gratulujem a píšem e-mail! Čo sa týka blogu, mám pre vás prichystaný nový design, ktorý by sa tu mal objaviť už čoskoro a teším sa na vás pri ďalšom článku!

6 comments

 1. Júúj Kery na článok sa veľmi teším :) I keď, stredovek, vieme svoje! :D Haha.

  A gratulujem k výhre, Monči ♥

  ReplyDelete
 2. Wow, vyzerá to tam super (hrozne sa mi páčia tie stoličky! :D). Ja veľký kávopič :D teda nie som, som zase skôr na energy drinky, na ktorých sa stávam pomaly ale isto závislá. Keď s nimi neodštartujem deň, hneď ma začne lámať :/ Takže asi by som si tiež mala hodiť detox :D

  www.nasklee.com

  ReplyDelete
 3. Ďakujem, ani nevieš ako si ma potešila! ♥

  ReplyDelete
 4. Taky jsem teď měla pár dnů kávový detox a překvapivě jsem zjistila, že se dá žít i bez kafe :D Každopádně včera jsem ho porušila a dala jsem si ledový kafe a bylo tak hrozně dobrý, že bych asi úplně bez kafe žít nedokázala :D

  Another Dominika

  ReplyDelete
 5. Super foto!! O Mr. Gold som ešte ani nepočula a to v KE študujem, Optimu navštívim aspoň tak raz za mesiac. Už minulé leto som bola celá happy že tam otvorili cofeeshop company...ak to nebolo dokonca pred 2 rokmi...čas letí :D na dizajn som zvedavá aj keď už teraz máš krásny blog!

  www.recenzie-kozmetiky.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. tak to je nádherné miesto! a aj fotky z neho! :).
  a aj blog je krásny a oplatí sa sledovať ho! ;).

  KEJMY ♥.

  ReplyDelete