SO, AND WHAT NOW?

August 30, 2017


Je to už hodná chvíľa, odkedy som napísala posledný článok. Prečo? Nie, žeby som nemala náladu na písanie, alebo nemala nápady, tie boli. Výsledkom čoho je aj päť rozpísaných článkov, ktoré ale čakajú na dokončenie. Zajtra je posledný augustový deň a to ma donútilo rozmýšľať, kde vlasne sú celé tie prázdniny? A prišla som na to, že ja som tento rok prázdniny ani nemala. Akurát som vymenila školu za dve roboty, fitko štyrikrát do týždňa a vybavovačky okolo Erasmu.

Nie som nešťastná. Na rozdiel od minulých rokov som tieto prázdniny prežila aktívne, robila som všetko pre to, aby som využila všetok ten čas a som rada, že som sa tak rozhodla. Toto leto som zažila nové veci, ako napríklad môj prvý LARP (na ktorý som chcela ísť už niekoľko rokov, len som nepoznala nikoho, kto chodí, čo sa ale zmenilo), začala som robiť niečo aj pre seba a výsledky na seba nenechali dlho čakať. Teraz som ešte odhodlanejšia. No a rozmýšľala som aj nad blogom.


Blog je azda jediná vec, ktorá ma drží fakt dlho. Vždy som bola ten typ človeka, ktorý nemá rád stereotyp (veď preto si mením farbu vlasov skoro každé dva mesiace a presúvam nábytok v izbe asi v rovnakých časových intervaloch) a nikdy som pri niečom nezostala tak dlho, ako pri blogovaní. Samozrejme, chcem a budem pokračovať, chcela by som ale pridať aj iné druhy článkov, ako som pridávala doteraz. O tri týždne sa "sťahujem" do Prahy, kde budem päť mesiacov a už teraz viem, že ma to zmení. Budem rada, ak touto zmenou prejde so mnou aj tento blog, ktorý mi potom v budúcnosti bude pripomínať, čo všetko som zažila. Dúfam, že navzdory tým vybavovačkám, ktoré ma už fakt nevabia, bude Erasmus stáť za to! A takisto dúfam, že sa posuniem dopredu ja a aj tento blog. 

Určite by som chcela rozšíriť rubriku, čo sa týka fitness, mojich postrehov, receptov a prípadne postrehov trénerov, ktorí ma trénujú. K cvičeniu bezpochyby patrí aj inšpirácia, ktorá mi v posledných týždňoch pomohla veľmi a bez ktorej by som možno už dávno skončila. Práve preto chcem zaradiť články aj na tieto témy. Možno ste si všimli, je to len taký malý detail, ale v názve blogu pribudol aj popisok "fashion", čo by som tiež veľmi rada zaradila. Všetko ale bude časom. Verím, že časom a ako sa budem meniť ja, bude sa meniť aj tento blog, dúfam ale, že len k lepšiemu. Nezostáva mi nič iné, len ukončiť tento, asi trošku bezpredmetný, informatívny článok a tešiť sa na Vás pri ďalšom :)    ~Car

5 comments

 1. Nechce sa mi veriť, že je zajtra už september, no prázdniny som - rovnako ako ty - strávila produktívne, takže keď sa ohliadnem späť na to, čo všetko som stihla, je toho celkom dosť :D
  Bola by som veľmi veľmi vďačná, keby si napísala nejaký dlhší článok ohľadom Erasmu - určite nie som sama, ktorá sa v tom vôbec nevyzná a ktorej by to pomohlo :D Nepoznám nikoho, kto by na Erasmus šiel, preto nemám ani páru, čo všetko na to treba, aký je výberový proces, ak by ti to nevadilo, mňa by zaujímala aj finančná stránka 😊 Ešte pred tým, než som šla na vysokú, tak som na Erasmus veľmi chcela ísť, no teraz ma to už tak veľmi neláka, najmä preto, že bývam s kamoškami (a tým, že platíme za byť všetky tri rovnako, tak keby som ja zrazu odišla, museli by buď splácať aj moju čiastku, našli by si novú spolubývajúcu alebo by som ja musela platiť aj ubytovanie v inej krajine, aj v Bratislave, a to by už bolo finančne trochu náročné).
  Ale držím palce, nech posledné vybavovania dopadnú dobre - a teším sa potom na články z Prahy! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 2. Inak tá kniha vyzerá ako naozaj zaujímavé čítanie. :)

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 3. Tak jsem zvědavá na tvé postřehy z Erasmu. Já jsem se starala jeden rok o Erasmáky na naší univerzitě a bylo to skoro jako kdybych ho s nimi prožívala i já. Je to super program a určitě si sežeň co nejvíce info od svého buddíka. BEAUTYPUSINKA

  ReplyDelete
 4. Interesting post! Keep it up!

  ReplyDelete
 5. Já se těším na tvé nové články, jako vždy ;) Jinak s Erasmem je vážně hodně zařizování, kamarádka mi přístí týden odjíždí na pů roku na erasmus na Tenerife tak to mám živě :D já bych na to neměla odjet na půl roku, máte můj obdiv ;)

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY o nálepky na notebook

  ReplyDelete