BLOGTOBER

September 28, 2017

Zdravím vás z Prahy! Dnešný článok bude o projekte, ktorý v rámci blogu chystám na celý tento október a ktorý som už v predošlých pár článkoch aj spomenula. Možno ste už o niečom podobnom počuli a možno nie. Týmto nápadom som sa inšpirovala od youtuberky Kalyn, ktorú sledujem už veľmi dlho a mám ju veľmi rada - samozrejme aj jej videá - ona robí niečo podobné aj na jej kanáli, takže sa určite choďte pozrieť! - a prišlo mi to ako veľmi dobrý nápad pre spestrenie blogu, ale zároveň aj zachytenie čo najviac spomienok v rámci jedného mesiaca (v mojom prípade ide aj o uchovanie si čo najviac spomienok na Erasmus). :)


No a o čom to vlastne bude? Tento projekt bude o tom, že počas celého mesiaca budem každý deň pridávať článok, Kalyn to má rovnako, akurát ona pridáva videá. Určite mi nie jedna blogerka dá za pravdu, že to nebude ľahké, avšak určite to bude stáť za to. Okrem klasických článkov mám pre vás pripravených aj pár prekvapení, o ktorých sa dozviete čoskoro a v pravý čas. Dúfam, že si tak ten mesiac užijete spolu so mnou a že to z mojej strany bude na 100%, pretože by som to tak veľmi chcela. Prezradím vám (aby to nebol až taký krátky článok), že počas tohto októbra sa môžete tešiť na minimálne dve súťaže (giveaway), desiatky fotiek, článkov a samozrejme, mnoho zážitkov z Erasmu a života v Prahe.

Ak by ste aj vy chceli nejaký konkrétny článok (či už o kozmetike, erasme, o mne, ..), budem veľmi rada, 
ak mi dáte vedieť do komentárov a ja sa budem snažiť ich na niektorý deň zaradiť.

5 comments

 1. Bola som veľmi zvedavá, čo si si na október pripravila, a neviem sa dočkať, kedy mesiac začne :D No držím ti palce a teším sa na články! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 2. Páni, nedovedu si představit, že bych psala a vydávala články každý den, máš můj obdiv za to, že se do toho pouštíš, na články se moc těším a držím ti palce, ať to zvládneš :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 3. To tedy bude chtít hodně energie a času, držím palce! :) Hlavně, aby tě to stále bavilo. :) Budu se těšit na zajímavá témata...:)

  Corculum | Stepanka_T
  Instagram

  ReplyDelete
 4. fúha, jeden článok na každý deň v mesiaci je tvrdý oriešok, tak ti želám, nech ti postovanie vyjde podľa tvojich predstáv ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 5. To je veľmi pekný nápad. Ja síce nie som človek, ktorý by dokázal písať každý deň nový článok, ale pevne verím, že na Erasme toho zažívaš dosť, takže sa budeš mať o čo podeliť. :-)

  ReplyDelete