KÁVU, AJ KEĎ NA INÉ NIE JE ČAS

September 19, 2017


Na tento týždeň som toho mala (a stále mám) v pláne dosť veľa, nakoľko o dva dni odchádzam na Erasmus do Prahy a kým odídem, musím ešte nejaké veci doriešiť tu doma. Včera som mala ísť na preventívku k zubárovi, no nešla som, lebo mám plný nos už skoro týždeň. Večer som ale bola v meste, pretože som musela odniesť peniažky na yoseikan a dala som si do yoseikan pasu zapísať aj páskovanie, ktoré som mala pred skoro dvoma rokmi (ten čas naozaj tak strašne rýchlo letí.. zdá sa mi to akoby to bolo ešte len včera) a nakoniec som bola ešte v lekárni. (Btw. okrem toho som za predošlý týždeň stihla pozrieť všetky časti Harryho Pottera a prvé dve časti Hunger Games.... :D)


Dnes som bola v škole, len na skok, aby som doktorom (rozumej vyučujúcim) oznámila, že ma počas celého semestra na hodinách neuvidia a aké podmienky majú pre absolvovanie jednotlivých predmetov. Nakoniec som z toho vyšla celkom dobre, mám tu doma dve skúšky (z Dejín Slovenska a Dejín raného novoveku), plus ešte napísať jednu seminárku. Takže celkom fajn. Okrem iného som mala v pláne ísť aj na kontrolu k očnej, u ktorej som nebola vyše dvoch rokov, no a hádajte .. nestihla som to. Možno by som to aj stihla, keby v Košiciach nebola rozkopaná každá jedna ulica a nestáli by sme v zápche na každom rohu, ale to ma už od štvrtka nebude netrápiť. S mamkou sme boli ešte nakúpiť nejaké vecičky, kábel na notebook do siete a tak, no a zastavili sme sa aj na kávu v Café Dias.

Zajtra plánujem ísť ešte do roboty, dúfam, že nie na 12tku, ale že ma pustia okolo piatej, aby som sa stihla aj dobaliť a v štvrtok... v štvrtok sa začína nová etapa môjho života, od ktorej neviem, čo očakávať, no teším sa a zatiaľ nestresujem, uvidíme, ako na tom budem v štvrtok, dám vám ale určite vedieť :)

2 comments

  1. Držim palce v Prahe, nech sa ti tam darí, a obehaj všetky tie skvelé kaviarnićky ktoré su tam :)

    ReplyDelete
  2. Jéé, tak to si Erasmus v Praze moc užij! :)

    Another Dominika

    ReplyDelete