REVIEW #2 ~ BABIČKINAZÁHRADA.SK

September 03, 2017


Ahojte! Pre dnešok som sa rozhodla zdieľať s vami už v poradí druhú recenziu produktov, ktoré mi poskytol e-shop babickinazahrada.sk. Kokrétne táto recenzia bude zahŕňať jeden veľký produkt a štyri vzorky, takže poďme na to! Začnem asi produktom, ktorý ma zaujal, už keď som si balíček otvorila a uvidela ho - Indian Natural Hair Care - bezfarebná henna na vlasy. Zaujal ma aj samotný design obalu, po otvorení som v šáčku našla prášok, ktorého je dokopy 200g. Tento produkt má krajinu pôvodu v Indii a zloženie je 100% Cassia obovata.

Návod na prípravu nájdete na zadnej strane krabičky - prášok sa zeleje (podľa dĺžky vlasov - krátke cca 50g a dlhé cca 100g) 60°C vodou, rozmieša sa na "kašu" a nanesie sa na vlasy. Nechá sa pôsobiť aspoň jednu hodinu (60 minút), no môže to byť aj dlhšie. Ako ochranu na vlasy potom dáme igelitovú fóliu a uterák, aby sme nič nezašpinili. Ja som ju nechala pôsobiť tú hodinu, medzitým som si pozrela jeden diel seriálu a nejdla sa. Zmyla som ju vlažnou až teplou vodou a na vlasy som si dala ešte šampón. Práve teraz mám blond vlasy (nie síce na dlho), no predtým som mala ryšavé a na farbe sa táto henna nijako neodzrkadlila. Vlasy boli po uschnutí ako popoužití masky, jemné a dobre sa rozčesávali. Balenie mi vydržalo na 4 použitia, keďže mám kratšie vlasy a používala som 50g na jedno použitie.


Ďalej sa presuňme k vzorkám, ktoré mi okrem henny a okrem produktov z prvej recenzie v balíku prišli. Prvá vzorka je od značky Soaphoria - Telové suflé (Body Souffle). Tento produkt som mala aj v plnom balení ešte dávnejšie a veľmi rada som ho používala, takže ma táto vzorka potešila. Teraz som ale v sprche dala prednosť Mark scrubom, ktoré som si v poslednej dobe zamilovala. Plné balenie Body Souffle stojí 7€. Ďalej tu mám vzorku/malé balenie sprchovej emulzie od značky Weleda (na stránke som tento produkt nenašla, z tejto sady som ale našla napríklad tento). Túto značku poznám a spoluporacovala som s nimi ešte na predchádzajúcom blogu a ich produkty som mala veľmi rada (spomínam si na balzám na nohy, ktorý som používala naozaj veľmi rada). Vôňa konkrétne tejto vzorky/balenia je Citrus. Konzistenciu nemá typicky gélovú, ale skôr podobnú sprchovým mliekam. Balenie nevydrží dlho, no určite ma tiež potešilo.

No a posledné dve vzorky ma až tak nezaujali a pravdepodobne by som po väčších baleniach ani nesiahla. Prvou je protizápalová maska (Aromedica), ktorá by mala ukľudňovať. V balení (vo vzorke) jej nebolo veľa, vystačilo mi to na jedno použitie, no vôbec na neoslovila jej vôňa, ktorá mi na nej naozaj vadila. Každopádne pleť bola po jej použití fajn, no nekúpila by som si ju už len kvôli tej vôni, ktorá mi naozaj nesadla. Na a posledná vzorka je Ecce Vita - Neem zubná pasta bez fluoridov. Táto vzorka ma sklamala z toho dôvodu, že som sa z nej na prvý pohľad naozaj tešila, no keď som ju už chcela použiť, zistila som, že už na pohľad v malom balení je asi len polovica reálnej pasty, takže som ju použila raz a druhýkrát som ju už musela doplniť normálnou pastou. Ak by som si kúpila veľké balenie a zistila, že v ňom je reálne len polovica, bola by som asi dosť sklamaná, ale inak bola pasta fajn, ako aj iné, ktoré som doposiaľ skúšala a používala.

5 comments

 1. myslím si, že táto stránka má celkovo veľmi dobré výrobky ;)

  ReplyDelete
 2. mňa teda zaujala tá maska na vlasy, obal je naozaj perfektný! :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 3. Túto hennu chcem už dlhší čas vyskúšať, tak som zvedavá ako chytí na moju hrivu. Zatiaľ používam Henne color Paris a som maximálne spokojná, ale o tejto som čítala, že je ešte lepšia, tak uvidím aká bude moja skúsenosť.

  ReplyDelete
 4. O tomto e-shope som zatiaľ ešte nepočula, preto hneď idem preskúmať ich stránku :D
  Milujem tvoje recenzie - sú prehľadné a človek si z nich aj niečo odnesie ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete