FEW MOMENTS OF THE WEEKEND ~ ERASMUS

October 22, 2017

Ahojte! Tak sa vám po dlhšom čase opäť hlásim. Posledné dni boli dosť náročné, hlavne čo sa týka vybovovania bytu (ktorý je dúfam vybavený a už sa nič nebude meniť), školy, tréningov a tak nejak celkovo celých dní. Tento víkend do Prahy prišli moji bývalí spolužiaci zo strednej (Kio a Dana :D) a tak sme si urobili spoločný program aj s Domčou, ktorá tu tiež študuje (ale nie na Karlovke).


V sobotu večer sme sa vydali na večeru do Pizzerie Einstein (kde s ISIC kartou platí akcia 1+1 jedlo zadarmo), Kio s Danou si dali nejaké cestoviny a ja som si dala Caesar šalát (v poslednej dobe moje najčastejšie jedlo, haha). Potom sme sa vydali na "dlhú cestu" k Domči na internát a odtiaľ sme išli večer na Vyšehrad.Dnes som vstala okolo 11tej, nakoľko som na internát prišla okolo 0:30 ráno. Plánovali sme ísť spolu na obed, no nakoniec sme sa dohodli, že sa každý naobeduje niekde a potom sa stretneme. Ja som šla do obchodného centra na Národní třídě, kde som si dala ryžu, zeleninu a tofu na niečom, každopádne to bolo veľmi dobré. Po obede sme sa na chvíľku zastavili na mojom internáte, a potom sme šli do Cafefinu na Jiřího z Poděbrad. Kio si dal cappuccino, ja som si dala len zelený čaj, aj keď ma pohľad na kávu veľmi lákal (je ale druhý "čistý" deň z UGO očisty a káva nie je povolená, takže to musím vydržať!). Ale.. ten čaj mi naozaj chutil a určite nebude posledný, ktorý som si v Cafefine dala.


Zajtra je posledný "čistý" deň z UGO očisty, a potom nasledujú 3 dni, počas ktorých budem piť len šťavy. Určite vám dám vedieť, ako to bude prebiehať a ako sa budem počas týchto dní cítiť. Odporúča sa oddychvať a vyhýbať sa ťažším športovým aktivitám, no mne to vyšlo tak, že mám tréningy v utorok, stredu a aj vo štvrtok, tak uvidíme, ako to budem zvládať spolu aj s cvičením. Každopádne, veľmi sa na to teším - hlavne na tú skúsenosť, ako bude moje telo reagovať a na ten pocit potom. Takže sa s vami vidíme pri ďalšom článku, zatiaľ sa majte krásne!

3 comments

 1. Jéé, tak to jsem měla krásný víkend :) Jsem zvědavá, jak se budeš cítit po UGO očistě :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. Musíš si to tam veľmi užívať! ♥ Potom pošli niekdy fotky bytíku, som zvedavá ✿

  Blog de la Licorne

  ReplyDelete
 3. Mám veľmi rada tvoje denníčkovske články - v poslednej dobe na blogoch išli dosť bokom (aj ja som ich takmer úplne prestala písať), tak je super, že ich robíš aspoň ty ❤
  A určite ma zaujímajú bližšie detaily o UGO očiste!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete