LIGHT MAKE-UP WITH REVOLUTION (ELNINO)

October 06, 2017

Bolo naozaj veľmi ťažké rozhodnúť sa, ktorú kozmetiku si do Prahy so sebou vezmem. Nakoniec som skončila s troma kuframi a v jednom z nich som mala len kozmetiku a veci na cvičenie. Brala som si so sebou ale aj všetky možné lieky (na všetky možné ochorenia), takže čo sa týka konkrétne make-upu a vecí na líčenie, tých nebolo až tak veľa. 


Základ môjho každodenného líčenia pozostáva z krému, make-upu od Dermacolu (ten s tým kvapátkom), kontúrovania pomocou paletiek od značky Revolution (o ktorých bude koniec koncov aj tento článok), tieňov na oči (striedam paletku od Revolution alebo od TheBalm) a niekedy aj matného rúžu. Našla som sa v takomto jednoduchšom a nude líčení a cítim sa v ňom veľmi dobre a "ako vo svojej koži", čo je pre mňa veľmi dôležité!

Tieto paletky - Ultra Contour Palette & Blush Palette som dostala v rámci spolupráce na vyskúšanie od internetového e-shopu parfemy-elnino.sk, na ktorom som si nedávno okrem nich objednala aj paletku a rúž od značky TheBalm, ktoré mali v akcii a neviem si ich vynachváliť! Čo sa ale týka konkrtne týchto paletiek - využívam ich každý deň a aj v prípade, že make-up nenosíte, vyzerajú na tvári veľmi dobre a prirodzene. Prvá paletka obsahuje 8 odtieňov bronzerov a rozjasňovačov a je tak perfektný pomocním pri dotváraní celkového dojmu líčenia. Ja najčastejšie používam prvý odtieň z prvého radu zľava a prvý odtieň z druhého radu zľava. 


Pigmentácia všetkých tieňov je veľmi dobrá a na pleti vydržia celý deň (samozrejme záleží aj od make-upu, aktivite, atď.). Čo sa týka druhej paletky - paletky líceniek - najviac využívam prvé dva odtiene v druhom rade zľava. Pigmentácia pri tejto paletke je už ale horšia v porovnaní s prvou (alebo to môže byť len môj dojem). Pri výbere medzi nimi by som išla skôr do tej kontúrovacej, nakoľko má väčšie využitie a ja si bez nej svoj make-up neviem predstaviť. Ich cena ale nie je veľká, takže mať ich obe - a ste stopercentný, haha. Jediná vec, ktorá ma trošku sklamala v prípade kontúrovacej paletky bolo to, že zrkadielko bolo trošku zle prilepené a tak som mala lepidlo aj mimo miesta, kde by malo za normálnych okolností byť, ale to je už len kozmetická chybička, ktorá tieňom neuberá na ich využití a dá sa s tým žiť a pracovať.


Budem veľmi rada, ak mi dáte vedieť, aké produkty na kontúrovanie používate a prípadne 
bez čoho si svoj make-up neviete ani predstaviť.     ~Caroline

5 comments

 1. Tú paletku s lícenkami mám tiež, je super ʕ•͡ᴥ•ʔ

  Blog de la Licorne

  ReplyDelete
 2. Lícenky testujem tiež a tie farby, krása. :)

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 3. revolution mám ako zančku veľmi rada, mám od nich paletku Renaissance Glow a lepšiu som ešte nemala : tieto paletky vyzerajú super, myslím že si opäť niečo objednám ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 4. Lícenky veľmi nepoužívam, no paletka na kontúrovanie ma hneď očarila - vyzerá úžasne! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page // GIVEAWAY

  ReplyDelete
 5. Paletky vypadají skvěle, ta s tvářenkami vypadá velice dobře.

  ReplyDelete