GIVEAWAYS WINNERS & BLOGTOBER SUMMARY

November 01, 2017

Včera sa oficiálne skončil môj obľúbený mesiac – október. Jesenné obdobie sa nám rýchlo kráti, čo je škoda, pretože toto ročné obdobie mám naozaj najradšej. V rámci októbra na blogu prebiehal projekt, niektorí z vás o ňom vedia, tí, ktorí ho nezachytili, info článok o projekte nájdete na tomto odkaze.


Čo sa týka projektu Blogotber, bolo to určite niečo nové, nielen pre blog, ale aj pre mňa, pretože som zatiaľ ešte nikdy nepísala a nevydávala články každý deň. Blogtober som síce na 100% nesplnila, no určite to neberiem ako zlyhanie. Počas októbra som vydala 17 článkov, čo je zatiaľ najviac článkov za mesiac – odkedy blog existuje. Bolo to naozaj náročné – hlavne časovo a na plánovanie – písať články každý deň a vydávať ich každý deň. Potom sa mi naskytla príležitosť riešiť svoj vlastný byt a presťahovať sa z „koleje“ (ktorá sa nachádza naozaj na konci sveta a cestujem všade celú večnosť), čo som začala riešiť, k tomu sa začali pridávať aj povinnosti do školy a posledné týždne sme mali aj niekoľko akcií z Koryukan klubu, takže toho času bolo stále menej a menej. 


Počas tohto projektu na blogu prebiehali súčasne dve súťaže – giveaway – ktoré dnes v rámci tohto článku vyhodnotím. Prvou giveaway bola giveaway o set Mark Scrub Lips – teda scrub na pery a balzám na pery. Do tejto GA sa zapojilo 28 komentárov, z ktorých som žrebovala víťaza pomocou stránky random.org a vyšlo mi číslo 25.


Druhá giveaway začala neskôr, no dátum jej konca som stanovila rovnako ako pri Mark GA, na koniec októbra. Predmetom tejto GA boli dva náramky, z ktorých jeden je ručne vyrobený mnou a druhý je na štýl Pandora náramkov. Víťaza som žrebovala z celkového počtu komentárov 15 opäť pomocou stránky random.org a víťazné číslo je číslo 9.


Blogotober hodnotím veľmi kladne. Aj napriek tomu, že som nepridala článok každý deň, beriem túto skúsenosť z tej kladnej stránky – že som pridala 17 článkov za jeden mesiac, že som dvom z vás mohla urobiť radosť vďaka dvom giveaway súťažiam, že som si tu na blog zaznamenala hodnú časť mesiaca na Erasme, ..  Som rada a dúfam, že sa vás články bavili a už sa na vás veľmi teším pri ďalších. Myšlienka na koniec – vezmite si z každej situácie a z každej udalosti to dobré, pretože to zlé tu bolo, je a bude stále, no je len na nás, ako nás jednotlivé okolnosti v živote budú formovať a čo sme ochotní si k sebe pripustiť. Ja to vidím práve na sebe – hlavne teraz, keď som sa osamostatnila a bývam sama v úplne cudzom meste osem hodín vlakom od domova a vidím, že táto skúsenosť ma formuje a mení. Dúfam ale, že ma to mení k dobrému (alebo k niečomu, čomu sa chcem priblížiť) a že moje rozhodnutia, ktoré tu každý deň robím, sú tie správne!     ~Caroline

3 comments

 1. výherkyniam gratulujem a tebe vlastne tiež, že sa ti podarilo vydať a napísať toľko článkov, pretože sama dobre poznám, koľko blog dokáže zožrať času a nie vždy ho je dostatok. mňa bavil každý jeden článok, najmä tie o erasme. :))
  bože tá posledná fotka, koláčik vyzerá veľmi lákavo a tiež som dostala chuť na cosťácke turtle latté (aspoň myslím, že sa to tak volalo).

  ReplyDelete
 2. hi,
  i'm a new follower of your amazing blog, can you follow mine? :)
  https://amoriemeraviglie.blogspot.it/

  ReplyDelete
 3. Ja považujem za úspech, keď pridám viac ako jeden článok za týždeň, takže i tak máš u mňa neskutočne veľký obdiv 💕
  A výherkyniam gratulujem!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete