DRAGONFLY TATTOO, OR JUST ANOTHER SIMPLE TUESDAY

December 13, 2017


Hlásim sa rekordne skoro, odkedy tu pribudol posledný článok :) Včerajšok bol zaujímavý deň a okrem toho, že moja sestra sa konečne stala dospelou, ja som si dala urobiť nové tetovanie - alebo aj vianočný darček odomňa pre mňa. Takmer každý človek, ktorý už videl moje tetovania (áno, mám ich viac - dokopy 3), sa vždy spýtal, či majú aj nejaký význam. A ja sa zase pýtam, musia mať? Ale konkrétne tie moje - všetky majú. Niekedy tieto významy alebo to, čo majú naše tetovania symbolizovať nechceme s nikým zdieľať, pretože je to osobné, niekedy je ich význam ale jasný už pri prvom pohľade. Dnešný článok bude venovaný niekoľkým fotografiám, ktoré vznikli počas včerajška, kedy som si toto moje (už tretie) tetovanie dala urobiť. 
Inšpiráciu som samozrejme hľadala opäť na Pintereste, ako inak... Každopádne som ale vedela, že chcem vážku a okolo ruky niečo ako lístky. Tatérke som ukázala niekoľko obrázkov a ona potom už vytvorila návrh. Lístky mi kreslila až rovno na ruku. Ja som nesmierne spokojná, nielen s tetovaním, ale celkovo aj so štúdiom (Longstory Tattoo Praha), atmosférou a profesionálnym prístupom :) Ak teda ste z Prahy, alebo tu bývate/študujete/whatever a chcete si dať tetovanie, toto štúdio naozaj odporúčam. Ja som sa o ňom takisto dozvedela sporostredkovane (od môjho erasmus-buddy Davida).

Okrem toho, že som nad ďalším tetovaním rozmýšľala naozaj dlho, bol to posledný nesplnený bod z wishlistu, ktorý som písala na začiatku roka 2017 a som nesmierne šťastná, že som si ho splnila. To by bolo pre dnešný článok asi všetko, majte sa krásne a užívajte si tú vianočnú atmosféru (pretože Vianoce sú už budúci týždeň - ach, ten čas tak rýchlo beží..).     ~Caroline

8 comments

 1. Tetovanie je krásne a presne ako hovoríš, nie vždy musia mať význam :)
  Ale aj to moje má :D

  www.simonazacko.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Vyzerá to luxusne :)
  MôŽete skúsiť šťastie aj u mňa v súťaži o tri balíky: Aďulik Sun

  ReplyDelete
 3. Uplne krásne je :) ako dlho ti ho robila? :) a môžem sa spýtať aj na to, že koľko si platila? :) .. ja sa na nový rok tiež chystám. nedávno som si robila prieskum miest :D akurát sa bojím ceny :D.

  ReplyDelete
 4. Jej toto je prekrásne!!! Vážne krásne. Ja začínam šetriť na moje :3
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  ReplyDelete
 5. Já si pořád nejsem jistá, jestli si nechám v budoucnu udělat tetování. Ale líbí se mi to. V tomhle článku jsou opravdu krásné fotky, tetovací studium vypadá skvěle! :)

  Můj malý sen

  ReplyDelete
 6. Překrásné tetování :) já zatím žádné nemám a ani me to neláká, ale kdo ví :)

  LITTLETHINGSFOREM

  ReplyDelete
 7. Tetovanie je nádherné ❤ Ja som ešte stále veľmi nepozbierala odvahu, aby som si nejaké dala spraviť aj ja, ale možno časom :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 8. Pěkné tetování. :) Mám jedno také a už pár let se chystám na další :D

  somethingbykate

  ReplyDelete