SPRING IS COMMING?

January 14, 2018

Ahoj a vítam vás pri ďalšom článku. V poslednej dobe som nad blogom zase veľa rozmýšľala a chcela by som sa mu zase venovať naplno, aj keď nám (väčšine vysokoškolákov) visí nad hlavou strašiak menom skúškové. V priebehu týždňa sme sa ale s Ivkou a Peťom dohodli, že by nebolo od veci ísť do mesta a niečo pofotiť - ja som si so sebou brala aj veci na tréning, na ktorý som po fotení šla.


Počasie nebolo najlepšie, no ak to porovnám z predchádzajúcimi týždňami, bol to jeden z tých dní, kedy bolo ešte pekne (to mi pripomína, že by som si už konečne mohla kúpiť dáždnik a nestresovať sa tak každé ráno, či náhodou nebude pršať - keďže o ten svoj som pri poslednej ceste do školy prišla :/). Čo som si už ale všimla - tak ráno nám "spievajú" vtáčiky a pripomínajú nám blížiacu sa jar, na ktorú sa ja osobne nesmierne teším! 
Čo sa týka ešte blogu, rozmýšľala som nad pridávaním článkov každú stredu a nedeľu, čo nebude dúfam až také nemožné :) Tak si ešte užite fotky a dajte mi do komentárov vedieť, či sa aj vy tešíte na jar tak ako ja :)     ~Caroline

4 comments

 1. prosim prosim nech už toto skúškové over a môžeme chodiť fotiť stále! <3
  Ivana xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na to sa nesmierne teším... už nemôžem tie mená bohov ani vidieť :// Ale keď bude koniec už, tak budeme určite fotiť veľa veľa :))

   Delete
 2. Fotky jsou super! :) Těším se na další články :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 3. Nice fotky! A aj prostredie. Mne celkom vo fotení prekáža pocasie. Nie že by som zimu nemala rada, 20 centimetrov snehu (ktorých napadlo v priebehu 5hodín) a plus tie mínusové teploty.. no to moc fotogenické nie je a preto sa tiež teším na jar.
  Pozývam teba a tvoje čitateľky na GIVEAWAY
  na mojom blogu :)

  ReplyDelete